مونا هستم - آرشیو 1400/8

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 25505
» بازديد ديروز : 90
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 25504
» بازديد سال : 25594
» بازديد کل : 25594
» اعضا : 0
» مطالب : 158

تعمیر اجاق گاز پیلوت


تاریخ انتشار پست : 1400/8/30 بازدید : 118
تعمیر اجاق گاز پیلوت

علت خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز می تواند به دلیل عوامل مختلفی رخ دهد. این عوامل به شرح زیر است:

 خرابی شیر ورودی و شلنگ اتصال گاز

در اولین قدم باید بررسی کنید که شیر گاز باز است و لوله اتصال به اجاق گاز پارگی و نشتی نداشته باشد.

تمیزی شعله گاز

در مرحله دوم خاموش شدن شعله اجاق گاز یا کم بودن شعله اجاق گاز ممکن است ناشی از کثیف بودن محل شعله باشد. از این رو باید محل شعله گاز و منفذ خروجی آن بررسی گردد. زیرا در خیلی از مواقع باقی مانده غذاها و مایعات باعث می شود منفذ خروجی گاز مسدود گردد.

دلیل کم بودن شعله اجاق گاز در مواقع زیادی ناشی از همین مشکل است. این حالت بخصوص زمانی مشاهده می شود که همه شعله ها به خوبی روشن می شود و یک شعله گاز که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، مشکل دارد. برای حل این مشکل باید شعله گاز و کلاهک آن جدا شده و به خوبی تمیز گردد.تعمیر اجاق گاز پیلوت


علت خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز

علت خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز می تواند به دلیل عوامل مختلفی رخ دهد. این عوامل به شرح زیر است:

 خرابی شیر ورودی و شلنگ اتصال گاز

در اولین قدم باید بررسی کنید که شیر گاز باز است و لوله اتصال به اجاق گاز پارگی و نشتی نداشته باشد.

تمیزی شعله گاز

در مرحله دوم خاموش شدن شعله اجاق گاز یا کم بودن شعله اجاق گاز ممکن است ناشی از کثیف بودن محل شعله باشد. از این رو باید محل شعله گاز و منفذ خروجی آن بررسی گردد. زیرا در خیلی از مواقع باقی مانده غذاها و مایعات باعث می شود منفذ خروجی گاز مسدود گردد.

دلیل کم بودن شعله اجاق گاز در مواقع زیادی ناشی از همین مشکل است. این حالت بخصوص زمانی مشاهده می شود که همه شعله ها به خوبی روشن می شود و یک شعله گاز که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، مشکل دارد. برای حل این مشکل باید شعله گاز و کلاهک آن جدا شده و به خوبی تمیز گردد.

 اختلال در عملکرد ترموکوپل اجاق گاز دلیل خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز باشد.

خراب شدن پیچ تنظیم فشار گاز شعله می تواند علت خاموش شدن شعله اجاق گاز باشد.

خراب شدن پیچ تنظیم گاز نیز می تواند دلیل خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز باشد.

عدم تنظیم درست اجزای گاز و کلاهک نیز می تواند علت خاموش شدن شعله اجاق گاز باشد.


نکات نصب اجاق گاز

    از نصب اجاق گاز در محیط‌های کوچک و در بسته که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نیست خودداری کنید.

    اجاق را در مسیر وزش باد نصب نکنید.

    بر روی محل اتصال دو سر شیلنگ به لوله کشی گاز اجاق باید از بست مناسب استفاده شود.

    طول شیلنگ نباید از ۱٫۵ متر بیشتر باشد و شیلنگ مخصوص گاز باشد.

    پس از نصب اجاق گاز با کف صابون محل اتصال دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز تست نمایید.

    از سر رفتن غذا بر روی اجاق جلوگیری نمایید.

    هنگام شستشوی سینی‌های اطراف مشعل‌ها از سیم ظرفشویی استفاده نکنید. برای این منظور از پارچه نم‌دار همراه با مواد شوینده مخصوص اجاق گاز استفاده کنید و پس از آن سینی را خشک نمایید.


 آموزش تعمیر اجاق گاز صفحه ای و فردار و نکات خاص

استفاده مرتب از اجاق گاز در طول روزهای متوالی می تواند باعث خرابی و ایجاد عیب در قطعات این وسیله شود. می توانید با دانستن نکاتی این ابزار را در آشپزخانه خیلی سریع تعمیر کنید.


مهمترین نکته ای که برای آموزش تعمیر اجاق گاز باید بدانید، رعایت نکات ایمنی است. از بسته بودن شیر اصلی متصل به اجاق گاز، عدم اتصال گاز به برق و همچنین اطمیناتن از شرایط  مناسب در محیط، موضوع مهمی است که باید به آن توجه کنید.

نکات مهم برای عیب یابی انواع اجاق گاز


نکاتی مهم برای عیب یابی اجاق گاز وجود دارد که عبارتند از رعایت نکات ایمنی، ارتباط با کارشناسی تعمیر اجاق گاز و خودداری کردن از تعویض قطعات بدون داشتن اطلاعات فنی، که هر کدام از موارد باعث جلوگیری از خسارات احتمالی کارآمد هستند.


اگر به هر دلیلی، اجاق گاز شما با مشکل روبرو شد، باید از تعمیر آن خودداری نمایید. کارشناسان تعمیر اجاق گاز صفحه ای، بر این باور هستند که عدم تخصص و نداشتن مهارت در تعمیر اجاق گاز می توانید مشکلات جدی به همراه داشته باشد.


عیب یابی اجاق گاز مرحله مهمی است که باید بیش از قبل به آن توجه کنید. بررسی دلیل خرابی در هر کدام از قطعات اجاق گاز بسیار مهم است. در صورتی که بتوان دلیل دقیق خراب شدن را تشخیص داد، قطعا می توان نسبت به رفع عیب ایجاد شده در مدت زمان مناسب هم اقدام کرد..


آموزش تعمیر دود کردن شعله اجاق گاز

دود کردن شعله اجاق گاز یکی دیگر از مشکلات رایج است که حداقل یک بار در طول مدت استفاده از اجاق گاز صفحه ای ممکن است مشاهده شود. این دود کردن شعله اجاق ناشی از زیاد بودن نسبت گاز در مخلوط هوا و گاز می باشد.


تعویض کردن نازل گاز و کم کردن نسبت گاز در مخلوط راه حل اصلی این مشکل است. باید توجه داشته باشید که هر نوع تعمیر یا تعویض قطعه در ساده ترین حالت ممکن است خطر افرین باشد.

آموزش تعمیر صدا زیاد شعله اجاق گاز


وزش داشتن شعله اجاق گاز باعث ایجاد صدایی غیر استاندارد و غیر طبیعی می شود. بیشتر بودن نسبت هوا در مخلوط هوا و گاز دلیل اصلی ایت صدای غیر طبیعی به شمار می رود. در آموزش تعمیر اجاق گاز برای رفع این مشکل می توان به راه حلی ساده یعنی بستن صفحه مخلوط اشاره کرد.

آموزش تعمیر بلندی غیر طبیعی شعله های اجاق گاز


شعله های اجاق گاز باید بلندی استاندارد و طبیعی داشته باشند. اگر شعله اجاق گاز خیلی بلندتر از حد معمول باشد، می توان دلیل اصلی این مشکل را زیاد بودن نسبت هوا و گاز بیان کرد.


کم کردن این نسبت به صورت یکسان در اجاق گاز، می تواند روشی ساده برای مشکل شعله بلند اجاق گاز به حساب آید.

آموزش تعمیر ثابت نماندن فر در دما تنظیم شده

فر بعد از روشن شدن باید در دما تنظیم شده توسط کاربر ثابت بماند. در صورتی که فر در دمای تنظیم شده ثابت نباشد، مشکل مربوط به تنظیم ترموستات فر است. تنظیم ترموستات فر طبق راهنمای اجاق گاز انجام می شود و مشکل رفع می شود.

آموزش تعمیر ثابت نبودن شعله اجاق گاز


پایدار نبودن شعله اجاق گاز به دلیل مشکل در ترموکوپل است. برای رفع این مشکل باید ترموکوپل را بررسی کرد. تعویض این قطعه در اجاق گاز در صورت خرابی، مشکل پابدار نبودن شعله را رفع می کند.


تعویض قطعات اجاق گازهای خانگی یکی از تخصصی ترین اقداماتی است که باید تویسط کارشناس انجام گیرد.

آموزش تعمیر بسته نشدن درب اجاق گاز


اجاق گاز با گذشت زمان و ایجاد پوسیدگی دچار مشکل خواهد شد. عدم بسته شدن درب اجاق گاز جزو مشکلاتی است که می توان به آن اشاره کرد. از بین رفتن و خرابی درزهای درب اجاق گاز به مرور زمان اتفاق خواهد افتاد.


این یکی از اصلی ترین دلایل بسته نشدن درب اجاق به حساب می آید. در آموزش تعمیر اجاق گاز، برای حل این مشکل لوله های ریلی درب و همچنین درزگیرهای درب اجاق گاز ضروری می باشد.

آموزش تعمیر مشکل حرارت شعله اجاق گاز


شعله اجاق گاز با قابلیت نظیم میزان حرارت، امکان طبخ انواع غذا را فراهم میک ند. گاهی حتی با قرار دادن شعله های اجاق گاز در بالاترین وبیشترین میزان ممکن هم شاهد حرارت کم خواهید بود.


این مشکل با بررسی سه بخر از اجاق گاز و عیب یابی دقیق این بخش ها رفع می شود. وجود بعضی از آلودگی ها در قسمت شعله پخش کن باعث عدم حرارت یکسان و زیاد در شعله اجاق گاز می شود.


خرابی شر دستگاه اجاق گاز یکی از دیگر دلایلی است که باعث کم شدن حرارت می شود. گاهی حتی با زیاد کردن شعله اجاق گاز هم حرارت منعکس شده از آن کم است. به همین دلیل باید با بررسی خرابی قطعه شیر اجاق گاز، این مشکل را رفع کرد.


بررسی شیر گاز هم اقدام مهم دیگر است که برای عیب یابی کم بودن حرارت شعله اجاق گاز باید بررسی شود. با ببرسی کم و یا زیاد بودن شیر گاز می توان مشکل را به صورت کامل رفع کرد.


در این مطلب آموزش تعمیر اجاق گاز این نکته را هم باید اشاره کرد که گاهی نشتی در شلنگ گاز، عامل مهمی برای جلوگیری از حرارت زیاد شعله به شمار می رود. بررسی نشتی در شلنگه گاز یکی از تخصصی ترین اقداماتی است که باید توسط کارشناسان اهواز تعمیر انجام گیرد.


تعمیر اجاق گاز رومیزی

عیب یابی و تعمیر اجاق گاز

پیلوت خاموش می‌شود


علت ۱: مقدار گازی که به پیلوت می‌رسد کم است.


رفع عیب ۲: شعله پیلوت را مطابق آنچه که توضیح داده شد تنظیم نمایید.


علت ۲: هوای زیادی به مخلوط کن وارد می‌شود.


رفع عیب ۲: در صورتی که اجاق گاز از نوع مخلوط‌کن‌دار است، صفحه محفظه را کمی ببندید.

مشعل‌های فوقانی اجاق گاز روشن نمی‌شود


علت: پیلوت خاموش است.


رفع عیب: پیلوت را روشن کنید.

مشعل‌های فوقانی اجاق روشن نمی‌شود


علت: سوراخ‌های مشعل یا پیلوت مسدود شده.


رفع عیب: سوراخ‌های مشعل را با دقت توسط یک میله باریک یا برس تمیز کنید. نازل پیلوت را تمیز یا تعویض نمایید.

نوک مشعل‌ها زرد رنگ می‌سوزد


علت: نسبت هوا در مخلوط‌کن کم است.


رفع عیب: صفحه تنظیم مخلوط کن را کمی باز کنید. در اجاق گاز‌های جدید اگر فاصله نازل تا لوله رابط به هم خورده آن را تنظیم نمایید.

شعله وزش دارد و صدا می‌کند.


علت:‌ نسبت هوا به گاز در مخلوط زیاد است.


رفع عیب: صفحه مخلوط کن را کمی ببندید.

 شعله دود می‌کند


علت:‌ در مخلوط گاز و هوا، مقدار گاز زیاد است.


رفع عیب:‌ مقدار گاز را کم کنید. در صورت گشاد شدن نازل آن را تعویض نمایید.

شعله مشعل خیلی بلند است


علت: مقدار گاز و هوا هر دو زیاد است.


رفع عیب: در اجاق‌های قدیمی گاز و هوا را کم کنید.

فر روشن نمی‌شود


علت ۱: شعله پیلوت خاموش است


رفع عیب ۱: پیلوت را روشن کنید.


علت ۲: تایمر در وضع صحیح تنظیم نشده است.


رفع عیب ۲: تایمر فر را تنظیم کنید.

فر در درجه حرارت تنظیم شده ثابت نمی‌ماند


علت: ترموستات فر بطور صحیح تنظیم نشده.


رفع عیب: ترموستات فر را مطابق آنچه که شرح داده شد آزمایش و تنظیم نمایید.اجاق گاز شما ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل جرقه نزدن اجاق گاز، قطع شدن سیم ها، روشن نشدن شعله های اجاق گاز، قطع نشدن فندک اجاق گاز، دود دادن گاز و…شود در صورت داشتن آگاهی کافی می توانید به رفع این قبیل مشکلات بپردازید اما در صورت عدم مهارت کافی می توانید تعمیر اجاق گاز پیلوت خود را به تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در این زمینه بسپارید.

 

متخصصان با تجربه بالایی که در نمایندگی تعمیر اجاق گاز پیلوت، هیت نت مشغول فعالیت هستند سابقه کاری بالایی دارند و همچنین تجربه ی آن ها در این زمینه بسیار بالا می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل از قبیل جرقه نزدن اجاق گاز، قطع شدن سیم ها، روشن نشدن شعله های اجاق گاز، قطع نشدن فندک اجاق گاز، دود دادن گاز در کمترین زمان ممکن آن را رفع خواهند کرد.

منبع:هیت نت

دسته : ,
برچست ها :

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا جنوب تهران


تاریخ انتشار پست : 1400/8/29 بازدید : 125
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا جنوب تهران

چنانچه ساکن جنوب تهران هستید و به دنبال تکنسین های متخصص جهت نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز لوفرا جنوب تهران هستید، تعمير اجاق گاز لوفرا استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا جنوب تهران هیت نت به شما پیشنهاد می گردد. مرکز تعمیرات تخصصی هیت نت شامل افراد متخصص و با تجربه بوده و در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تنها کافیست شماره 02136303358 را لمس کنید.

سرویس توسط تعمیرگاه اجاق گاز لوفرا در تهران

سرویس توسط تعمیرگاه اجاق گاز لوفرا در تهران


علت خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز می تواند به دلیل عوامل مختلفی رخ دهد. این عوامل به شرح زیر است:

 خرابی شیر ورودی و شلنگ اتصال گاز

در اولین قدم باید بررسی کنید که شیر گاز باز است و لوله اتصال به اجاق گاز پارگی و نشتی نداشته باشد.

تمیزی شعله گاز

در مرحله دوم خاموش شدن شعله اجاق گاز یا کم بودن شعله اجاق گاز ممکن است ناشی از کثیف بودن محل شعله باشد. از این رو باید محل شعله گاز و منفذ خروجی آن بررسی گردد. زیرا در خیلی از مواقع باقی مانده غذاها و مایعات باعث می شود منفذ خروجی گاز مسدود گردد.

دلیل کم بودن شعله اجاق گاز در مواقع زیادی ناشی از همین مشکل است. این حالت بخصوص زمانی مشاهده می شود که همه شعله ها به خوبی روشن می شود و یک شعله گاز که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، مشکل دارد. برای حل این مشکل باید شعله گاز و کلاهک آن جدا شده و به خوبی تمیز گردد.

علت خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز

علت خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز می تواند به دلیل عوامل مختلفی رخ دهد. این عوامل به شرح زیر است:

 خرابی شیر ورودی و شلنگ اتصال گاز

در اولین قدم باید بررسی کنید که شیر گاز باز است و لوله اتصال به اجاق گاز پارگی و نشتی نداشته باشد.

تمیزی شعله گاز

در مرحله دوم خاموش شدن شعله اجاق گاز یا کم بودن شعله اجاق گاز ممکن است ناشی از کثیف بودن محل شعله باشد. از این رو باید محل شعله گاز و منفذ خروجی آن بررسی گردد. زیرا در خیلی از مواقع باقی مانده غذاها و مایعات باعث می شود منفذ خروجی گاز مسدود گردد.

دلیل کم بودن شعله اجاق گاز در مواقع زیادی ناشی از همین مشکل است. این حالت بخصوص زمانی مشاهده می شود که همه شعله ها به خوبی روشن می شود و یک شعله گاز که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، مشکل دارد. برای حل این مشکل باید شعله گاز و کلاهک آن جدا شده و به خوبی تمیز گردد.

 اختلال در عملکرد ترموکوپل اجاق گاز دلیل خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز باشد.

خراب شدن پیچ تنظیم فشار گاز شعله می تواند علت خاموش شدن شعله اجاق گاز باشد.

خراب شدن پیچ تنظیم گاز نیز می تواند دلیل خاموش شدن یا کم بودن شعله اجاق گاز باشد.

عدم تنظیم درست اجزای گاز و کلاهک نیز می تواند علت خاموش شدن شعله اجاق گاز باشد.


نکات نصب اجاق گاز

    از نصب اجاق گاز در محیط‌های کوچک و در بسته که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نیست خودداری کنید.

    اجاق را در مسیر وزش باد نصب نکنید.

    بر روی محل اتصال دو سر شیلنگ به لوله کشی گاز اجاق باید از بست مناسب استفاده شود.

    طول شیلنگ نباید از ۱٫۵ متر بیشتر باشد و شیلنگ مخصوص گاز باشد.

    پس از نصب اجاق گاز با کف صابون محل اتصال دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز تست نمایید.

    از سر رفتن غذا بر روی اجاق جلوگیری نمایید.

    هنگام شستشوی سینی‌های اطراف مشعل‌ها از سیم ظرفشویی استفاده نکنید. برای این منظور از پارچه نم‌دار همراه با مواد شوینده مخصوص اجاق گاز استفاده کنید و پس از آن سینی را خشک نمایید.


 آموزش تعمیر اجاق گاز صفحه ای و فردار و نکات خاص

استفاده مرتب از اجاق گاز در طول روزهای متوالی می تواند باعث خرابی و ایجاد عیب در قطعات این وسیله شود. می توانید با دانستن نکاتی این ابزار را در آشپزخانه خیلی سریع تعمیر کنید.


مهمترین نکته ای که برای آموزش تعمیر اجاق گاز باید بدانید، رعایت نکات ایمنی است. از بسته بودن شیر اصلی متصل به اجاق گاز، عدم اتصال گاز به برق و همچنین اطمیناتن از شرایط  مناسب در محیط، موضوع مهمی است که باید به آن توجه کنید.

نکات مهم برای عیب یابی انواع اجاق گاز


نکاتی مهم برای عیب یابی اجاق گاز وجود دارد که عبارتند از رعایت نکات ایمنی، ارتباط با کارشناسی تعمیر اجاق گاز و خودداری کردن از تعویض قطعات بدون داشتن اطلاعات فنی، که هر کدام از موارد باعث جلوگیری از خسارات احتمالی کارآمد هستند.


اگر به هر دلیلی، اجاق گاز شما با مشکل روبرو شد، باید از تعمیر آن خودداری نمایید. کارشناسان تعمیر اجاق گاز صفحه ای، بر این باور هستند که عدم تخصص و نداشتن مهارت در تعمیر اجاق گاز می توانید مشکلات جدی به همراه داشته باشد.


عیب یابی اجاق گاز مرحله مهمی است که باید بیش از قبل به آن توجه کنید. بررسی دلیل خرابی در هر کدام از قطعات اجاق گاز بسیار مهم است. در صورتی که بتوان دلیل دقیق خراب شدن را تشخیص داد، قطعا می توان نسبت به رفع عیب ایجاد شده در مدت زمان مناسب هم اقدام کرد.

روش آموزش تعمیر اجاق گاز ایرانی و خارجی

عیب یابی و رفع غیب مراحل تعمیر اجاق گاز است. در بیشتر مناطق کشور از اجاق گازهای نسل قدیم و جدید استفاده می شود.


ساختمان هر کدام از انواع اجاق گازها، شباهت زیادی به هم دارند.  ولی این موضوع شامل تمام قطعات اجاق نمی شود. زیرا طراحی و ساختار درونی قطعات و اجزا اجاق گازهای مختلف یکسان نمی باشد. تمام اجاق گازهای نسل قدیم یا جدید دارای قطعات مشابهی است. قطعاتی مانند ترموکوپل، ژیگلور، شمعک، دستگیره، شیر ولوم و … که خرابی اجاق گاز، ناشی از ایجاد مشکل در یک و یا چند قطع است.


آموزش تعمیر اجاق گاز صفحه ای

 

مهم ترین مشکلات اجاق گاز

    روشن نشدن شعله های اجاق گاز

    روشن نشدن فر اجاق گاز

    زرد سوختن شعله های اجاق گاز

    دودی شدن شعله اجاق گاز

    صدا زیاد شعله های اجاق گاز

    بلندی غیر استاندارد شعله اجاق گاز

    ثابت نماندن درجه فر در دما تنظیم شده

    ثابت نبودن شعله اجاق گاز

    بسته نشدن درب اجاق گاز یا درب فر

    کم بودن حرارت شعله اجاق گاز


تعمیرات اجاق گاز به صورت حرفه ای

با توجه به بعضی از پیچیدگی ها و ساختارهای متفاوت در دستگاه های اجاق گاز خانگی، روش تعمیر اجاق گاز برندهای مختلف هم با کمی تفاوت خواهد بود. در صورتی که اجاق گازهای خانگی نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی باشند، بهتر است که قطعات اصلی را انتخاب کرد.


 

آموزش تعمیر روشن نشدن شعله اجاق گاز

یکی از اصیلی ترین مشکلات اجاق گاز صفحه ای، روشن نشدن شعله است که می تواند سه دلیل اصلی داشته باشد. کثیف شدن مشعل اجاق گاز یکی از دلایل مهم است.


سر رفتن غذا و یا ماعیات روی شعله می توانند سوراخ های سرشعله را مسدود کنند. این مسدود شدن دلایل مهمی در عدم روشن شدن شعله به حساب می آیند. دلیل دیگر که در صورت عیب یابی درست می توان آن را تشخیص داد، عدم قرار گرفتن صحیح الکترودهای جرقه زن در جای اصلی آنها می باشد.


تنظیم نبودن دقیق الکترود جرقه زن، باعث عدم جرقه زدن اجاق گاز می شود و روشن نمی شود.


اما دلیل دیگر هم که می تواند باعث این مشکل شود، قرارگیری اشتباه سر شعله است. اگر سر شعله دقیقا در محل تعیین شده قرار نگیرد، شعله روشن نخواهد شد.


آموزش تعمیر اجاق گاز صفحه ای

 

آموزش تعمیر روشن نشدن فر اجاق گاز


یکی از مشکلات مهم که خیلی از کاربران با آن روبرو می شوند، مشکل روشن نشدن فر اجاق گاز است. مسدود بودن پیلوت نخستین دلیل اصلی و مهم روشن نشدن فر اجاق گاز به حساب می آید.


مسدود شدن پیلوت ناشی از انسداد محفظه های آن است. به همین دلیل برای رفع این مسدودیت باید نسبت به تمیز کردن دقیق پیلوت اقدام کنید. در صورتی که حتی پس از رفع مسدودیت پیلوت، باز هم شاهد روشن نشدن فر باشید، باید پیلوت فر اجاق گاز را تعویض نمایید.


خاموشی پیلوت هم از موارد دیگر است که می توان با روشن کردن پیلوت آن را رفع کرد. در صورتی که پیلوت روشن نشود، قطعا باید نسبت به بررسی دلیل اصلی این مشکل اقدام کنید. یکی از دلایل روشن نشدن پیلوت، عدم تنظیم جریان گاز در آن است.


تنظیم نبودن تایمر فر اجاق گاز، دیگر موضوعی است که می توان به آن اشاره کرد. در صورتی که تایمر فر اجاق گاز تنظیم نشده و یا بدرستی تنظیم نشود، نمی توان شاهد روشن شدن فر بود.

آموزش تعمیر زرد سوختن شعله های اجاق گاز


امات ممکن است با زرد سوختن شعله در اجاق گاز روبرو شده باشید. زرد سوختن شعله اجاق گاز، یکی از موارد مهم است که باید سریع نسبت به بررسی دلیل آن اقدام کنید. کم بودن نسبت هوا دلیل اصلی زرد سوختن شعله است.


باز کردن صفحه تنظیم مخلوط کن در اجاق گازهای نسل قدیم و تنظیم فاصله نازل تا رابط در اجاق گازهای نسل جدید، راه حل اصلی تنظیم میزان نسبت هوا در مخلوط است.

آموزش تعمیر دود کردن شعله اجاق گاز


دود کردن شعله اجاق گاز یکی دیگر از مشکلات رایج است که حداقل یک بار در طول مدت استفاده از اجاق گاز صفحه ای ممکن است مشاهده شود. این دود کردن شعله اجاق ناشی از زیاد بودن نسبت گاز در مخلوط هوا و گاز می باشد.


تعویض کردن نازل گاز و کم کردن نسبت گاز در مخلوط راه حل اصلی این مشکل است. باید توجه داشته باشید که هر نوع تعمیر یا تعویض قطعه در ساده ترین حالت ممکن است خطر افرین باشد.

آموزش تعمیر صدا زیاد شعله اجاق گاز


وزش داشتن شعله اجاق گاز باعث ایجاد صدایی غیر استاندارد و غیر طبیعی می شود. بیشتر بودن نسبت هوا در مخلوط هوا و گاز دلیل اصلی ایت صدای غیر طبیعی به شمار می رود. در آموزش تعمیر اجاق گاز برای رفع این مشکل می توان به راه حلی ساده یعنی بستن صفحه مخلوط اشاره کرد.

آموزش تعمیر بلندی غیر طبیعی شعله های اجاق گاز


شعله های اجاق گاز باید بلندی استاندارد و طبیعی داشته باشند. اگر شعله اجاق گاز خیلی بلندتر از حد معمول باشد، می توان دلیل اصلی این مشکل را زیاد بودن نسبت هوا و گاز بیان کرد.


کم کردن این نسبت به صورت یکسان در اجاق گاز، می تواند روشی ساده برای مشکل شعله بلند اجاق گاز به حساب آید.

آموزش تعمیر ثابت نماندن فر در دما تنظیم شده

فر بعد از روشن شدن باید در دما تنظیم شده توسط کاربر ثابت بماند. در صورتی که فر در دمای تنظیم شده ثابت نباشد، مشکل مربوط به تنظیم ترموستات فر است. تنظیم ترموستات فر طبق راهنمای اجاق گاز انجام می شود و مشکل رفع می شود.

آموزش تعمیر ثابت نبودن شعله اجاق گاز


پایدار نبودن شعله اجاق گاز به دلیل مشکل در ترموکوپل است. برای رفع این مشکل باید ترموکوپل را بررسی کرد. تعویض این قطعه در اجاق گاز در صورت خرابی، مشکل پابدار نبودن شعله را رفع می کند.


تعویض قطعات اجاق گازهای خانگی یکی از تخصصی ترین اقداماتی است که باید تویسط کارشناس انجام گیرد.

آموزش تعمیر بسته نشدن درب اجاق گاز


اجاق گاز با گذشت زمان و ایجاد پوسیدگی دچار مشکل خواهد شد. عدم بسته شدن درب اجاق گاز جزو مشکلاتی است که می توان به آن اشاره کرد. از بین رفتن و خرابی درزهای درب اجاق گاز به مرور زمان اتفاق خواهد افتاد.


این یکی از اصلی ترین دلایل بسته نشدن درب اجاق به حساب می آید. در آموزش تعمیر اجاق گاز، برای حل این مشکل لوله های ریلی درب و همچنین درزگیرهای درب اجاق گاز ضروری می باشد.

آموزش تعمیر مشکل حرارت شعله اجاق گاز


شعله اجاق گاز با قابلیت نظیم میزان حرارت، امکان طبخ انواع غذا را فراهم میک ند. گاهی حتی با قرار دادن شعله های اجاق گاز در بالاترین وبیشترین میزان ممکن هم شاهد حرارت کم خواهید بود.


این مشکل با بررسی سه بخر از اجاق گاز و عیب یابی دقیق این بخش ها رفع می شود. وجود بعضی از آلودگی ها در قسمت شعله پخش کن باعث عدم حرارت یکسان و زیاد در شعله اجاق گاز می شود.


خرابی شر دستگاه اجاق گاز یکی از دیگر دلایلی است که باعث کم شدن حرارت می شود. گاهی حتی با زیاد کردن شعله اجاق گاز هم حرارت منعکس شده از آن کم است. به همین دلیل باید با بررسی خرابی قطعه شیر اجاق گاز، این مشکل را رفع کرد.


بررسی شیر گاز هم اقدام مهم دیگر است که برای عیب یابی کم بودن حرارت شعله اجاق گاز باید بررسی شود. با ببرسی کم و یا زیاد بودن شیر گاز می توان مشکل را به صورت کامل رفع کرد.


در این مطلب آموزش تعمیر اجاق گاز این نکته را هم باید اشاره کرد که گاهی نشتی در شلنگ گاز، عامل مهمی برای جلوگیری از حرارت زیاد شعله به شمار می رود. بررسی نشتی در شلنگه گاز یکی از تخصصی ترین اقداماتی است که باید توسط کارشناسان اهواز تعمیر انجام گیرد.


تعمیر اجاق گاز رومیزی

عیب یابی و تعمیر اجاق گاز

پیلوت خاموش می‌شود


علت ۱: مقدار گازی که به پیلوت می‌رسد کم است.


رفع عیب ۲: شعله پیلوت را مطابق آنچه که توضیح داده شد تنظیم نمایید.


علت ۲: هوای زیادی به مخلوط کن وارد می‌شود.


رفع عیب ۲: در صورتی که اجاق گاز از نوع مخلوط‌کن‌دار است، صفحه محفظه را کمی ببندید.

مشعل‌های فوقانی اجاق گاز روشن نمی‌شود


علت: پیلوت خاموش است.


رفع عیب: پیلوت را روشن کنید.

مشعل‌های فوقانی اجاق روشن نمی‌شود


علت: سوراخ‌های مشعل یا پیلوت مسدود شده.


رفع عیب: سوراخ‌های مشعل را با دقت توسط یک میله باریک یا برس تمیز کنید. نازل پیلوت را تمیز یا تعویض نمایید.

نوک مشعل‌ها زرد رنگ می‌سوزد


علت: نسبت هوا در مخلوط‌کن کم است.


رفع عیب: صفحه تنظیم مخلوط کن را کمی باز کنید. در اجاق گاز‌های جدید اگر فاصله نازل تا لوله رابط به هم خورده آن را تنظیم نمایید.

شعله وزش دارد و صدا می‌کند.


علت:‌ نسبت هوا به گاز در مخلوط زیاد است.


رفع عیب: صفحه مخلوط کن را کمی ببندید.

 شعله دود می‌کند


علت:‌ در مخلوط گاز و هوا، مقدار گاز زیاد است.


رفع عیب:‌ مقدار گاز را کم کنید. در صورت گشاد شدن نازل آن را تعویض نمایید.

شعله مشعل خیلی بلند است


علت: مقدار گاز و هوا هر دو زیاد است.


رفع عیب: در اجاق‌های قدیمی گاز و هوا را کم کنید.

فر روشن نمی‌شود


علت ۱: شعله پیلوت خاموش است


رفع عیب ۱: پیلوت را روشن کنید.


علت ۲: تایمر در وضع صحیح تنظیم نشده است.


رفع عیب ۲: تایمر فر را تنظیم کنید.

فر در درجه حرارت تنظیم شده ثابت نمی‌ماند


علت: ترموستات فر بطور صحیح تنظیم نشده.


رفع عیب: ترموستات فر را مطابق آنچه که شرح داده شد آزمایش و تنظیم نمایید.

از آنجایی که اجاق گازها به عنوان یک لوازم آشپزخانه لوکس به شمار می آید و با گذشت زمان ممکن است راندمان و طول عمرشان کم شود باید به درستی از آن نگهداری کرد مهم ترین روش نگهداری اجاق گازتان سرویس به صورت دوره ای توسط یک تعمیرگاه اجاق گاز لوفرا است. سرویس اجاق گاز لوفرا این امکان را به شما می دهد تا از سلامت دستگاه خود مطمئن شوید و در صورتی که دستگاه ایرادی داشته باشد هر چه سریع تر آن را توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا تهران رفع نمایید. مجموعه هیت نت به عنوان تعمیرگاه اجاق گاز لوفرا جزو معتبرترین گروه‌های ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس و تعمیرات به شمار می‌رود. سرویس دستگاه موجب می شود که به جای هزینه 4X برای دستگاه در زمان تعمیر، فقط با هزینه X یا حتی نصف X کار را پیش ببرید. برای درخواست و اعزام تعمیر کار اجاق گاز لوفرا مجرب کافیست شماره 02136303358 را لمس نمایید.


منبع:هیت نت

دسته : ,
برچست ها :

عمده ترین دلایل خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی


تاریخ انتشار پست : 1400/8/28 بازدید : 124
عمده ترین دلایل خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی بدین شرح است:

سیستم آموزشی قبرس شمالی چگونه است؟

سیستم آموزشی قبرس شمالی مانند ایران است که از دوره پیش دبستانی آغاز شده و تا دوره دانشگاه و تحصیلات آکادمیک ادامه پیدا می‌کند. فارغ التحصیلان کشور قبرس شمالی می‌توانند برای ادامه تحصیلات خود در مدارج

قبرس شمالی تحصیل

تحصیلی بالاتر به کشورهای دیگر راه پیدا کنند و پیشنهادهای شغلی بسیار خوبی دریافت نمایند. به طور کلی سیستم آموزشی قبرس شمالی به دو بخش مدارس و دانشگاه‌های دولتی و خصوصی تقسیم می‌شود. در مراکز آموزشی دولتی، تدریس به صورت رایگان و به زبان ترکی و گاها انگلیسی است. برای بهره‌مندی از امکانات مدارس دولتی قبرس شمالی نیز متناسب سیستم آموزشی بعد از طی تعیین سطح افراد می‌توانند فرزندان خود را در محدوده محل سکونتشان در مدارس دولتی ثبت نام کنند.

بورسیه تحصیلی قبرس شمالی

بورسیه تحصیلی در دانشگاه‌های قبرس شمالی شامل دو نوع بورسیه است. یک نوع بورسیه‌ای است که دولت این کشور به یک سری از افراد واجد اختصاص می‌دهد و دیگری نیز بورسیه دانشگاهی است که برای دانشجویان سایر کشورها شامل 50 درصد تخفیف برای ثبت نام در دانشگاه خواهد بود. اما ورزشکاران، مخترعین و آنهایی که شرایط خاصی دارند می‌توانند با ارائه درخواست خود به وزارت علوم قبرس شمالی از بورسیه کامل بهره‌مند شوند. اما این بورسیه کامل از طرف دولت قبرس شمالی خواهد بود که شامل خوابگاه دولتی و همچنین پرداخت هزینه تحصیل به صورت کامل و پرداخت کمک هزینه زندگی خواهد بود. اما به دلیل زمانبر بودن دریافت این بورس دولتی دانشجو باید حداقل پرداخت یک سال هزینه تحصیل خود را تقبل کند.

مدارک مورد نیاز تحصیل در قبرس شمالی

همچنین اگر دانشجویی جزو دانشجویان ممتاز دانشگاه طی دو ترم متوالی باشد، بعد از آن می‌تواند به خود دانشکده درخواست دهد تا بتواند از بورسیه بیشتری بهره‌مند شود. البته اگر دانشگاه موافقت کند و موفقیت دانشجو ادامه‌دار باشد، این تخفیف هزینه تا سقف 100 درصد نیز فراهم است. البته این بورسیه فقط شامل هزینه تحصیل خواهد بود.

1. قیمت بسیار مناسب ملک در قبرس شمالی:

در حال حاضر بازار املاک و مستغلات در ارائه دهنده بهترین قیمت ها در میان کشور های مدیترانه ای است. قیمت املاک قابل خرید در مناطق ساحلی از 40 هزار پوند برای آپارتمان و ۱۰۰ هزار پوند برای ویلا آغاز می شود. آپارتمان ها و پنت هاوس های مجلل با بهترین شرایط با قیمت حدود ۲۰۰ هزار پوند انگلیس و ویلاهای بسیار شیک تا ۲۵۰ هزار پوند که در مقایسه با قیمت های املاک مشابه در سایر نقاط جهان بسیار کمتر است.2. رشد سالیانه قیمت ملک در قبرس شمالی:

رشد سالیانه سرمایه گذاری خرید ملک در قبرس شمالی حدود 15 تا 20 درصد بوده و بیشتر در مورد املاک پیش فروش شده صادق است. همچنین به دلیل بکر بودن نسبی این جزیره و اشتیاق بالای اتباع سایر کشورها برای اقامت و سرمایه گذاری ( به دلیل جاذبه های توریستی قبرس شمالی، هر ساله تعداد زیادی مسافر به اینجا آمده و با مشاهده شرایط، تصمیم به مهاجرت و اقامت در قبرس شمالی میگیرند)، تقاضای خرید ملک هر ساله بالا رفته و به تناسب، قیمت ملک و خانه افزایش می یابد.3. سرمایه گذاری به پوند انگلستان:

پوند انگلستان یکی از معتبرترین، پایدارترین و قوی ترین ارزهای دنیاست و هرساله اختلاف ارزش نرخ پوند به دلار و یورو نیز افزایش پیدا میکند. خوشبختانه خرید و فروش ملک در کشور قبرس شمالی به پوند انگلستان می باشد که این مورد باعث ترغیب سرمایه گذاران خارجی به خرید ملک میشود، زیرا در طول بازه زمانی کوتاه علاوه بر رشد قیمت ملک در این کشور، ارز پوند نیز ارزش افزوده خوبی را به همراه دارد که این باعث رشد چند برابری سرمایه برای خریداران میگردد. همچنین لازم به ذکر است که پوند، ارزی است که در مقابل هر تورمی مقاوم است و این نوع سرمایه گذاری در قبرس، سرمایه ی خریداران را نسبت به کشورهای دیگر نظیر دبی، گرجستان، ترکیه و... متمایز می کند.4. دریافت سند ملک قطعی ورثه ای:

یکی از بزرگترین مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی دریافت سند تک برگ قطعی و مادام العمر به نام خریدار خارجی می باشد. بر طبق قوانین دولت قبرس، سند ملک برای سرمایه گذاران خارجی و مردمان کشور قبرس کاملا یکسان است و حتی بعد از فوت خریدار، ملک بر طبق قوانین به طور کاملا برابر به ارث خواهد رسید و یا بر طبق وصیت نامه ثبت شده متوفی عمل خواهد شد و دولت قبرس برخلاف کشورهایی نظیر گرجستان، ترکیه و.... هیچ سهمی از ملک خریداران خارجی نخواهد داشت.5. سادگی روند اداری در ثبت سند و اخذ اقامت قبرس شمالی:

برای خرید ملک در قبرس شمالی هیچ گونه نیازی به تاسیس شرکت وجود نداشته و روند اداری و مراحل قانونی خرید املاک در این جزیره بسیار ساده می باشد. بطوریکه در اکثر پروژه ها با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ کل، خانه یا ملک مورد نظر به نام مشتری ثبت شده و بلافاصله امکان انجام مراحل اقامت که حداکثر سه هفته طول می کشد فراهم میشود. همچنین فرآیند تنظیم قرارداد خرید ملک در قبرس شمالی بسیار ساده است و افراد خارجی می توانند به راحتی مالکیت قطعی و صد در صد بر ملک خریداری شده را داشته باشند. به علاوه قرار داد خرید در سه نسخه (خریدار، فروشنده، وکیل)  به دو زبان ترکی و انگلیسی و در صورت نیاز به فارسی تنظیم میگردد و تمامی نسخه ها دارای قدرت اجرایی برابر می باشند. همچنین لازم به ذکر است که سند ملک ورثه ای(که مشابه آن در کشورهایی نظیر دبی، یونان، ارمنستان و کشورهای اروپایی دیده نمی شود) به خریدار داده میشود. پلیس مهاجرت در قبرس شمالی براساس ملک ثبت شده به نام شما، پروسه اقامت شما و خانواده تان را پیش می برد، لذا از نظر قانونی این بخش کار بسیار با دقت و با نظارت کامل قانون انجام می گیرد که بستری مناسب جهت ترغیب و بهره مندی سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف اروپایی،روسیه و ایران فراهم کرده است.

6.شرایط و تسهیلات پرداخت پروژه های ساختمانی قبرس:

شرکت رادمان مدیترانه شرایط پرداخت را بسیار آسان کرده است به این ترتیب که سرمایه گذران در اکثر پروژه ها میتوانند 30 درصد قیمت ملک را پرداخته و مابقی را طی اقساطی چندین ساله بدون بهره و حتی با بهره ۹ درصد طی ۱۰ سال بپردازند. چنین شرایطی باعث سهولت در امر پرداخت برای مشتری می شود، صرف نظر از نحوه پرداخت قسطی یا نقدی، شرایط اخذ اقامت یکسان است. برای مشتریان با پرداخت نقدی، علاوه بر اینکه بهره ای نمی پردازند، تخفیفات ویژه و تسهیلاتی نظیر تهیه برخی لوازم آشپزخانه و … بعنوان هدیه از طرف شرکت در نظر گرفته می شود.

7. شرایط آسان اقامت در قبرس شمالی:

افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت بلند مدت در قبرس شمالی را دارند باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند. برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی باید پس از انجام مراحل اولیه قرارداد خرید، مدارک مربوطه را به همراهی نماینده ما به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را به نام خریدار یا خریداران ثبت نمایید. صدور اقامت برای افراد به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در اینجا نمی باشد و خریدار می تواند در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج و یا داخل شود. به همین صورت برخی از افراد با خرید ملک و اخذ اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می نمایند.

8. اخذ اقامت دائم قبرس شمالی:

 پس از دریافت اقامت سالانه در کشور قبرس شمالی و تمدید آن به مدت ۵ سال (بدون نیاز به زندگی مداوم و حضور درجزیره برای تمام مدت), افراد خارجی حق دریافت کارت اقامت دائم خود و خانواده این کشور را خواهند داشت. لازم به ذکر است اقامت از همان روز اول دائم می باشد اما در پنج سال هر سال تمدید می شود.

9. قبرس شمالی جزو امن ترین کشورهای جهان برای زندگیست:

طبق آمار سازمان های جهانی قبرس شمالی، در بین کشورهای کوچک دارای رتبه اول امنیت جهانی و پاکیزگی محیط زندگی و طبق آمارجهانی سال 2021 در بین تمام کشورهای دنیا رتبه پنجم را از لحاظ امنیت اجتماعی و فقدان جرم و جنایت و شرایط بهینه زندگی به خود اختصاص داده است.

10. رشد سیاسی و اقتصادی قبرس شمالی:

همانطور که در صفحه درباره قبرس، ذکر شد کشور قبرس شمالی مجزا از قبرس جنوبی بوده ولی  با توجه به اقدامات و مذاکرات صورت گرفته و همچنین مسائل سیاسی مختلف و موقعیت سیاسی دو کشور در آینده شاهد توافق و اتحاد دو کشور قبرس شمالی و جنوبی خواهیم بود که این امر باعث سرعت بخشیدن به پیشرفت سریع تر دو کشور، دشوار تر شدن ورود و سخت تر شدن قوانین مربوط به سرمایه گذاری (ثبت شرکت) ،خرید خانه و دریافت اقامت دائم و همچنین بالاتر رفتن قیمت ها می شود. با توجه به موارد فوق بدیهی است که این فرصت ایده‌ال جهت اقدام برای اقامت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک و یا زمین در آینده نزدیک (چه قبل و چه بعد از توافق) باعث سود آوری می شود.11. تسهیل در پروسه اخذ ویزای کشورهای جهان:

 داشتن اقامت دائم قبرس شمالی  به تسهیل مراحل و پروسه‌ی ویزا گرفتن برایِ کشور‌های آمریکایی، اروپایی و استرالیا  که در زمینه ی ویزا عموماً رویکردی سخت گیرانه نسبت به ایرانیها دارند، اشاره کرد.


    آب و هوا: یکی از اصلی ترین دلایل افراد برای انتخاب قبرس شمالی آب و هوای بسیار مطلوب و معتدل آن است . آب و هوای تمیز و مناسب ،زندگی را در این جزیره زیبا لذت بخش کرده است. قبرس با میانگین 300 روز آفتابی درسال از سالم‌ترين و بهترين آب و هواي مناطق معتدل مديترانه‌اي برخوردار می‌باشد، به همین دلیل این جزیره درتمام طول سال پذیرای مسافرین از اقصی نقاط جهان می‌باشد. دمای هوا در اکثر ماه ها بین 15 تا 27 درجه سانتی گراد است.

    تفریحات: درمیان گردشگران و دوستداران طبیعت، مدیترانه همواره به داشتن سواحل دل فریب و زیبایش شناخته شده است. جزیره قبرس نیز از این موهبت مدیترانه‌ای برخوردار بوده و سواحل سحرانگیز این منطقه با جادوی آب زلال و شن‌های درخشان خود، قلب تمام گردشگران را به تسخیر در می‌آورند. دریای آرام و شن‌های طلایی مکانی زیبا و دلپذیر را برای شنا، حمام آفتاب و ورزش‌های آبی برای شما فراهم می‌کند.    در قبرس شمالی تفریحات بی شماری برای بزرگسالان و همچنین کودکان وجود دارد. هتل های 5 ستاره امکانات تفریحی نامحدودی را برای همگان فراهم می کنند، همچنین رستوران ها، تفریحات شبانه همه و همه در دسترس تمامی افراد حتی کسانی که در هتل اقامت ندارند فراهم شده است. مراکز تفریحی و بولینگ، سینماها و همچنین اماکن تاریخی بی شمار که از دیدن آنها سیر نخواهید شد. در عین حال یکی از مهمترین جاذبه های جزیره سواحلی با شن های طلایی و تنوعی عظیم از تفریحات ساحلی و دریایی ست. همچنین قبرس شمالی به دلیل عمق بسیار مناسب آب و تنوع بی نظیر گونه های آبزی یکی از محبوب ترین مناطق برای علاقه مندان به غواصی در سراسر دنیاست.منبع

آرتان

دسته : ,
برچست ها :

آشنایی با شرایط و قوانین سرمایه گذاری در قبرس


تاریخ انتشار پست : 1400/8/27 بازدید : 677
آشنایی با شرایط و قوانین سرمایه گذاری در قبرس شمالی 2021

آشنایی با قوانین و برخی استانداردهای سرمایه گذاری قبرس شمالی به شما امکان می‌دهد که با دید باز و آگاهی کامل در این کشور سرمایه گذاری کنید. برای سرمایه گذاری امن در قبرس و یا هر کشور دیگر باید به سه آیتم مهم و حیاتی توجه داشته باشید تا بتوانید سرمایه خود را چندین برابر کرده و دچار ضرر و زیان نشوید. این سه فاکتور مهم عبارتند از:


سرمایه گذاری در قبرس شمالی


عمده ترین دلایل خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی بدین شرح است:

1. قیمت بسیار مناسب ملک در قبرس شمالی:

در حال حاضر بازار املاک و مستغلات در قبرس شمالی ارائه دهنده بهترین قیمت ها در میان کشور های مدیترانه ای است. قیمت املاک قابل خرید در مناطق ساحلی از 40 هزار پوند برای آپارتمان و ۱۰۰ هزار پوند برای ویلا آغاز می شود. آپارتمان ها و پنت هاوس های مجلل با بهترین شرایط با قیمت حدود ۲۰۰ هزار پوند انگلیس و ویلاهای بسیار شیک تا ۲۵۰ هزار پوند که در مقایسه با قیمت های املاک مشابه در سایر نقاط جهان بسیار کمتر است.2. رشد سالیانه قیمت ملک در قبرس شمالی:

رشد سالیانه سرمایه گذاری خرید ملک در قبرس شمالی حدود 15 تا 20 درصد بوده و بیشتر در مورد املاک پیش فروش شده صادق است. همچنین به دلیل بکر بودن نسبی این جزیره و اشتیاق بالای اتباع سایر کشورها برای اقامت و سرمایه گذاری ( به دلیل جاذبه های توریستی قبرس شمالی، هر ساله تعداد زیادی مسافر به اینجا آمده و با مشاهده شرایط، تصمیم به مهاجرت و اقامت در قبرس شمالی میگیرند)، تقاضای خرید ملک هر ساله بالا رفته و به تناسب، قیمت ملک و خانه افزایش می یابد.3. سرمایه گذاری به پوند انگلستان:

پوند انگلستان یکی از معتبرترین، پایدارترین و قوی ترین ارزهای دنیاست و هرساله اختلاف ارزش نرخ پوند به دلار و یورو نیز افزایش پیدا میکند. خوشبختانه خرید و فروش ملک در کشور قبرس شمالی به پوند انگلستان می باشد که این مورد باعث ترغیب سرمایه گذاران خارجی به خرید ملک میشود، زیرا در طول بازه زمانی کوتاه علاوه بر رشد قیمت ملک در این کشور، ارز پوند نیز ارزش افزوده خوبی را به همراه دارد که این باعث رشد چند برابری سرمایه برای خریداران میگردد. همچنین لازم به ذکر است که پوند، ارزی است که در مقابل هر تورمی مقاوم است و این نوع سرمایه گذاری در قبرس، سرمایه ی خریداران را نسبت به کشورهای دیگر نظیر دبی، گرجستان، ترکیه و... متمایز می کند.4. دریافت سند ملک قطعی ورثه ای:

یکی از بزرگترین مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی دریافت سند تک برگ قطعی و مادام العمر به نام خریدار خارجی می باشد. بر طبق قوانین دولت قبرس، سند ملک برای سرمایه گذاران خارجی و مردمان کشور قبرس کاملا یکسان است و حتی بعد از فوت خریدار، ملک بر طبق قوانین به طور کاملا برابر به ارث خواهد رسید و یا بر طبق وصیت نامه ثبت شده متوفی عمل خواهد شد و دولت قبرس برخلاف کشورهایی نظیر گرجستان، ترکیه و.... هیچ سهمی از ملک خریداران خارجی نخواهد داشت.5. سادگی روند اداری در ثبت سند و اخذ اقامت قبرس شمالی:

برای خرید ملک در قبرس شمالی هیچ گونه نیازی به تاسیس شرکت وجود نداشته و روند اداری و مراحل قانونی خرید املاک در این جزیره بسیار ساده می باشد. بطوریکه در اکثر پروژه ها با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ کل، خانه یا ملک مورد نظر به نام مشتری ثبت شده و بلافاصله امکان انجام مراحل اقامت که حداکثر سه هفته طول می کشد فراهم میشود. همچنین فرآیند تنظیم قرارداد خرید ملک در قبرس شمالی بسیار ساده است و افراد خارجی می توانند به راحتی مالکیت قطعی و صد در صد بر ملک خریداری شده را داشته باشند. به علاوه قرار داد خرید در سه نسخه (خریدار، فروشنده، وکیل)  به دو زبان ترکی و انگلیسی و در صورت نیاز به فارسی تنظیم میگردد و تمامی نسخه ها دارای قدرت اجرایی برابر می باشند. همچنین لازم به ذکر است که سند ملک ورثه ای(که مشابه آن در کشورهایی نظیر دبی، یونان، ارمنستان و کشورهای اروپایی دیده نمی شود) به خریدار داده میشود. پلیس مهاجرت در قبرس شمالی براساس ملک ثبت شده به نام شما، پروسه اقامت شما و خانواده تان را پیش می برد، لذا از نظر قانونی این بخش کار بسیار با دقت و با نظارت کامل قانون انجام می گیرد که بستری مناسب جهت ترغیب و بهره مندی سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف اروپایی،روسیه و ایران فراهم کرده است.

6.شرایط و تسهیلات پرداخت پروژه های ساختمانی قبرس:

شرکت رادمان مدیترانه شرایط پرداخت را بسیار آسان کرده است به این ترتیب که سرمایه گذران در اکثر پروژه ها میتوانند 30 درصد قیمت ملک را پرداخته و مابقی را طی اقساطی چندین ساله بدون بهره و حتی با بهره ۹ درصد طی ۱۰ سال بپردازند. چنین شرایطی باعث سهولت در امر پرداخت برای مشتری می شود، صرف نظر از نحوه پرداخت قسطی یا نقدی، شرایط اخذ اقامت یکسان است. برای مشتریان با پرداخت نقدی، علاوه بر اینکه بهره ای نمی پردازند، تخفیفات ویژه و تسهیلاتی نظیر تهیه برخی لوازم آشپزخانه و … بعنوان هدیه از طرف شرکت در نظر گرفته می شود.

7. شرایط آسان اقامت در قبرس شمالی:

افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت بلند مدت در قبرس شمالی را دارند باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند. برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی باید پس از انجام مراحل اولیه قرارداد خرید، مدارک مربوطه را به همراهی نماینده ما به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را به نام خریدار یا خریداران ثبت نمایید. صدور اقامت برای افراد به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در اینجا نمی باشد و خریدار می تواند در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج و یا داخل شود. به همین صورت برخی از افراد با خرید ملک و اخذ اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می نمایند.

8. اخذ اقامت دائم قبرس شمالی:

 پس از دریافت اقامت سالانه در کشور قبرس شمالی و تمدید آن به مدت ۵ سال (بدون نیاز به زندگی مداوم و حضور درجزیره برای تمام مدت), افراد خارجی حق دریافت کارت اقامت دائم خود و خانواده این کشور را خواهند داشت. لازم به ذکر است اقامت از همان روز اول دائم می باشد اما در پنج سال هر سال تمدید می شود.

9. قبرس شمالی جزو امن ترین کشورهای جهان برای زندگیست:

طبق آمار سازمان های جهانی قبرس شمالی، در بین کشورهای کوچک دارای رتبه اول امنیت جهانی و پاکیزگی محیط زندگی و طبق آمارجهانی سال 2021 در بین تمام کشورهای دنیا رتبه پنجم را از لحاظ امنیت اجتماعی و فقدان جرم و جنایت و شرایط بهینه زندگی به خود اختصاص داده است.

10. رشد سیاسی و اقتصادی قبرس شمالی:

همانطور که در صفحه درباره قبرس، ذکر شد کشور قبرس شمالی مجزا از قبرس جنوبی بوده ولی  با توجه به اقدامات و مذاکرات صورت گرفته و همچنین مسائل سیاسی مختلف و موقعیت سیاسی دو کشور در آینده شاهد توافق و اتحاد دو کشور قبرس شمالی و جنوبی خواهیم بود که این امر باعث سرعت بخشیدن به پیشرفت سریع تر دو کشور، دشوار تر شدن ورود و سخت تر شدن قوانین مربوط به سرمایه گذاری (ثبت شرکت) ،خرید خانه و دریافت اقامت دائم و همچنین بالاتر رفتن قیمت ها می شود. با توجه به موارد فوق بدیهی است که این فرصت ایده‌ال جهت اقدام برای اقامت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک و یا زمین در آینده نزدیک (چه قبل و چه بعد از توافق) باعث سود آوری می شود.11. تسهیل در پروسه اخذ ویزای کشورهای جهان:

 داشتن اقامت دائم قبرس شمالی  به تسهیل مراحل و پروسه‌ی ویزا گرفتن برایِ کشور‌های آمریکایی، اروپایی و استرالیا  که در زمینه ی ویزا عموماً رویکردی سخت گیرانه نسبت به ایرانیها دارند، اشاره کرد.


    آب و هوا: یکی از اصلی ترین دلایل افراد برای انتخاب قبرس شمالی آب و هوای بسیار مطلوب و معتدل آن است . آب و هوای تمیز و مناسب ،زندگی را در این جزیره زیبا لذت بخش کرده است. قبرس با میانگین 300 روز آفتابی درسال از سالم‌ترين و بهترين آب و هواي مناطق معتدل مديترانه‌اي برخوردار می‌باشد، به همین دلیل این جزیره درتمام طول سال پذیرای مسافرین از اقصی نقاط جهان می‌باشد. دمای هوا در اکثر ماه ها بین 15 تا 27 درجه سانتی گراد است.

    تفریحات: درمیان گردشگران و دوستداران طبیعت، مدیترانه همواره به داشتن سواحل دل فریب و زیبایش شناخته شده است. جزیره قبرس نیز از این موهبت مدیترانه‌ای برخوردار بوده و سواحل سحرانگیز این منطقه با جادوی آب زلال و شن‌های درخشان خود، قلب تمام گردشگران را به تسخیر در می‌آورند. دریای آرام و شن‌های طلایی مکانی زیبا و دلپذیر را برای شنا، حمام آفتاب و ورزش‌های آبی برای شما فراهم می‌کند.    در قبرس شمالی تفریحات بی شماری برای بزرگسالان و همچنین کودکان وجود دارد. هتل های 5 ستاره امکانات تفریحی نامحدودی را برای همگان فراهم می کنند، همچنین رستوران ها، تفریحات شبانه همه و همه در دسترس تمامی افراد حتی کسانی که در هتل اقامت ندارند فراهم شده است. مراکز تفریحی و بولینگ، سینماها و همچنین اماکن تاریخی بی شمار که از دیدن آنها سیر نخواهید شد. در عین حال یکی از مهمترین جاذبه های جزیره سواحلی با شن های طلایی و تنوعی عظیم از تفریحات ساحلی و دریایی ست. همچنین قبرس شمالی به دلیل عمق بسیار مناسب آب و تنوع بی نظیر گونه های آبزی یکی از محبوب ترین مناطق برای علاقه مندان به غواصی در سراسر دنیاست.

ثبات و پایداری سیاسی

ثبات و پایداری سیاسی یک کشور از جمله مهم‌ترین عواملی هستند که بر رونق و رکود اقتصادی آن نقش موثری را ایفا می‌کنند. قبرس شمالی به دلیل موقعیت مکانی مناسب، آب و هوای مساعد، ثبات اقتصادی و امنیت بالا می‌تواند محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد. شاخص ثبات سیاسی یک کشور بین بازه 2/5 تا -2/5 است که این عدد تا سال 2019 برای کشور قبرس 0.52 درصد ثبت شده است. این عدد نشان می‌دهد که قبرس شمالی از ثبات سیاسی قابل قبول و خوبی برخوردار است و افراد می‌توانند با خیال آسوده بخشی از سرمایه خود را در این کشور به خرید ملک و یا راه اندازی یک کسب و کار اختصاص دهند.

منبع

گروه آرتان

دسته : ,
برچست ها :

سرویس لباسشویی هوور در منزل


تاریخ انتشار پست : 1400/8/16 بازدید : 127
سرویس لباسشویی هوور در منزل

از خدمات ارزنده ما به مشتریان  تعمیر لباسشویی هوور است. شما می‌توانید با چکاپ و بررسی وضعیت فعلی دستگاه لباسشویی خود و قبل از خراب شدن، با هزینه X به جای صرف هزینه گزاف 2X تا 5X تمام ایرادات فعلی را رفع نمایید تا دستگاه شما دچار خرابی بزرگی نشود. برای سرویس ماشین لباسشویی هوور در محل کافیست شماره  را لمس نمایید تا سرویسکار ماشین لباسشویی هوور به محل شما اعزام گردد.


سرویس لباسشویی هوور در منزل


• روشن نشدن ماشین لباسشویی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی • عدم کار کردن کلید start حتی در صورت اتصال برق • عدم آب گیری به موقع حین شستشوی لباس • عدم تخلیه آب در پایان شستشوی لباس‌ها • عدم باز شدن درب لباسشویی برای خارج کردن لباس‌ها پس دقت داشته باشید که با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد بهتر است سالیانه تاریخی ثابت را جهت سرویس دهی و تعمیر ماشین لباسشویی خود مشخص کنید تا ماشین لباسشویی سالم و با طول عمر بالا داشته باشید. خدماتی که توسط افراد متخصص جهت سرویس لباسشویی برای شما کاربران گرامی ارائه می‌شود می تواند شامل موارد زیر باشد که دقت داشته باشید این موارد در کنار تمامی سرویس دهی های تخصصی و تعمیرات ماشین لباسشویی تخصصی توسط کادر تکنسین های سامی تکنیک انجام خواهد شد

تعویض شیر الکتریکی ماشین لباسشوییتعویض تایمر و تعمیر ماشین لباسشوییتعویض لاستیک موجود در دور درب ماشین لباسشوییتعویض میکرو سوئیچ درب ماشین لباسشوییسرویس و تعمیر فیلتر ماشین لباسشوییتعویض کمک های ماشین لباسشوییتعویض دیگ و تعمیر لباسشویی این موارد تنها زمانی انجام خواهند شد که در حین انجام عمل سرویس دهی یکی ازین قطعه‌ها دچار کهنگی شده یا آسیبی دیده باشد که اگر آن را تعویض نکنند بعدها دچار معضلات بزرگ تر و هم چنین پر هزینه ‌تری خواهند شد.

خدمات نصب و تعمیر ماشین لباسشویی از زمان‌های گذشته شستن لباس‌ها وظیفه‌ای بسیار دشوار و سخت بود که مادران ما این وظیفه را به عهده داشتند اما با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ماشین لباسشویی این وظیفه‌ی سخت از دوش مادران تا حدودی برداشته شد. کاربران با خرید ماشین لباسشویی خدماتی از قبیل خدمات نصب ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین لباسشویی را در طول زمانی مشخص دریافت می‌کنند که از آن ها به عنوان خدمات پس از فروش یاد می‌شود. خدمات پس از فروش به این صورت است که کاربرانی که ماشین لباسشویی را از نمایندگی و یا فروشگاه های مجاز خریداری می‌کنند فروشنده وظیفه دارد که بر اساس گارانتی ماشین لباسشویی خدماتی را به کاربر ارائه دهد تا کاربر با اطمینان خاطر این وسیله را خریداری کند و در صورت بروز هرگونه مشکل با نمایندگی تماس گرفته تا به تعمیرات ماشین لباسشویی و یا نصب آن بپردازند. سامی تکنیک یکی از نمایندگی های مجازی است که تمامی خدمات پس از فروش، نصب و تعمیر ماشین لباسشویی را به مشتریان خود ارائه می دهد. خدمات نصب به این گونه است که بلافاصله بعد از خرید ماشین لباسشویی، متخصصان و تکنسین های نصب و تعمیر ماشین لباسشویی به محل مورد نظر رفته و ماشین لباسشویی تازه خریداری شده را در محل مورد نظر نصب خواهند کرد و از صحت و سالم بودن محصول اطمینان حاصل کرده و ماشین لباسشویی سالم را به دست کاربر می سپارند. اگر در حین نصب ماشین لباسشویی توسط متخصصان و تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی دچار مشکل و یا ایراد شود ماشین لباسشویی سریعا تعویض خواهد شد و محصول جدید و سالمی در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. بعد از انجام این کار، کارت گارانتی محصول را امضا نموده و مهر می‌کنند و تا زمان پایان مهلت کارت گارانتی هرگونه مشکل فنی ایجاد شده در ماشین لباسشویی توسط متخصصان تعمیر لباسشویی بدون دریافت هزینه تعمیر می‌شود. کلیه خدماتی که به منظور نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی انجام می‌گیرد تا کاربران و مصرف کنندگان ماشین لباسشویی از خرید خود راضی باشند و به مشکل برخورد نکنند شامل موارد زیر خواهد بود که تا زمان پایان مهلت کارت گارانتی به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت. • راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی در محل مورد نظر کاربران • سرویس ماشین لباسشویی در محل • تعمیر قطعات خراب شده و یا از کار افتاده ماشین لباسشویی • عیب یابی و رفع مشکل ماشین لباسشویی

وسایل مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی همان طور که واضح و بدیهی است تعمیر ماشین لباسشویی برای افراد غیر فنی و غیر متخصص قطعا بسیار پیچیده و سخت خواهد بود اما ممکن است برخی مشکلات جزئی باشند و خود شما یا صاحب خانه بتواند از پس این کار بر بیاید و دیگر نیازی نباشد تا با یک متخصص تماس بگیرید تا تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل شما را بر عهده بگیرد،

شما برای این کار نیاز به ابزار و وسایلی جهت تعمیر ماشین لباسشویی دارید که می توانید این ابزار را از فروشگاه های معتبری تهیه کنید. برخی از ابزار ها و وسیالی که معمولا برای تعمیرات ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و توسط متخصص و تکنسین های تعمیر لباسشویی نیز تایید شده می باشد به شرح موارد زیر خواهد بود که قطعا هر کدام از آن ها در جا و مکان درستی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. • آچار بوکس • درل شارژی • هویه • قلع‌کش • انبر قفلی • آچار فرانسه • انواع پیچ گوشتی • آچار یک سر تخت • آچار یک سر رینگ • دم باریک • انبردست • آچار مخصوص فنر باز کن • انواع آلن

مراحل باز کردن لباسشویی جهت تعمیر ماشین لباسشویی هنگام تعمیر ماشین لباسشویی ابتدا باید قسمت‌های خارجی ماشین لباسشویی را بررسی کرد تا اگر مشکل به وجود آمده خارجی بود در جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام داد در غیر این صورت باید به بررسی قسمت‌های داخلی لباسشویی پرداخت و در صورت نیاز نسبت به تعمیر لباسشویی و قطعات داخلی آن اقدام کرد که این موضوع بسیار پیچیده خواهد بود، زیرا باز کردن ماشین لباسشویی شامل مجموعه ای از بایدها و نباید ها است. مورد اولی که هنگام باز کردن و تعمیر ماشین لباسشویی وجود دارد این است که لباسشویی در ابتدا باید از برق جدا شود تا خطر روشن شدن ناگهانی و برق گرفتگی شما را تهدید نکند و احتمال بروز این خطرات به صفر برسد. نکته ی دومی که عین بازکردن و تعمیرات ماشین لباسشویی وجود دارد این است که باید شیلنگ متصل به شیر آب را نیز جدا کنید تا از ورود ناگهانی آب به داخل ماشین لباسشویی عین انجام تعمیر ماشین لباسشویی جلوگیری به عمل آید. اکنون پس از بررسی این دو مورد حیاتی قبل از تعمیرات ماشین لباسشویی می توان به تجزیه و تحلیل و در نتیجه تعمیرات قطعات ماشین لباسشویی پرداخت.

برای باز کردن درب بالای لباسشویی با استفاده از آچار پیچ‌های روی آن را باز کرده و درب را به صورت کشویی به سمت خود با نیروی یکنواختی از دو طرف بکشید تا درب آزاد شود، فقط حین کشیدن و آزاد کردن درب بالایی مراقب خارهای روی بدنه باشید تا آسیب نبیند. با برداشته شدن درب بالایی اجزائی همچون تایمر، خازن پارازیت گیر، شیر برقی تکی و قطعات مربوط به آب گرم و سرد، جا پوری و وزنه سیمانی با روکش پلاستیکی دیده می‌شود که در این مرحله می تواند مورد تعمیر واقع شود.جهت تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی، ابتدا درب را با کمی فشار به طرف خود می‌کشیم تا در از لاستیک دور خود جدا شود حال برای جدا کردن لاستیک از بدنه، فنر بیرونی دور درب را با پیچ گوشتی دو سو به طرف خود می‌کشیم تا فنر آزاد شود در این صورت فنر را به آرامی برداشته و لاستیک را جدا می‌کنیم و در داخل دیگ قرار می‌دهیم تا بتوانیم میکرو سوئیچ را باز کنیم. میکرو سوئیچ با یک سیم به بدنه متصل شده است پس معلق خواهند ماند و باید دقت کنید تا با یک دست آن را از پشت بدنه بیرون آورده و نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی و میکرو سوئیچ درب آن اقدام نمایید، گاها برای تعمیر حتما باید میکرو سوئیچ فابریک جایگزین شود.در حین تعمیر ماشین لباسشویی جهت باز کردن درب پشت ماشین لباسشویی پیچ های پشتی را با چهارسو باز کرده و از قسمت پایینی درب فشاری یکسان وارد کنید و درب را به سمت جلو کشیده و سپس به پایین فشار دهید تا قسمت بالایی نیز از قاب جدا شود. باز کردن درب پشتی ماشین لباسشویی جهت تعمیرات ماشین لباسشویی و تعمیر قطعاتی مانند تسمه و خارج کردن دیگ استفاده می‌شود.

مشکلات متداول در تعمیر ماشین لباسشویی معمولا مشکلاتی که باعث خرابی ماشین لباسشویی خواهد شد در موارد مختلفی یکسان و متداول خواهد بود، همین موضوع می تواند باعث شود تا اکثر تعمیرکاران و متخصصین فنی مجموعه سامی تکنیک با اکثر مشکلات تعمیرات ماشین لباسشویی آشنا بوده و به راحتی بتوانند نسبت به رفع خرابی ها، تعویض قطعات و تعمیر ماشین لباسشویی اقدام نمایند، از جمله مشکلاتی که تعمیرکاران ماشین لباسشویی در حین تعمیر لباسشویی با آن مواجه هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد. • سرو صداهای ناهنجاری که حین چرخیدن ماشین لباسشویی از آن تولید می‌شود. • نشت آب در حین تخلیه و یا در حین آب گیری ماشین لباسشویی. • روشن نشدن ماشین لباسشویی که قطعا نیاز به بررسی و تعمیر لباسشویی اساسی دارد. • دکمه تایمر ماشین لباسشویی کار نمی‌کند. • پمپ آب به درستی کار نمی‌کند و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی وجود خواهد داشت. • لرزش شدید و غیر عادی ماشین لباسشویی در حین کارکردن. • واشر آب لباسشویی خراب شده و آب به داخل ماشین نمی‌رسد و باعث می‌شود عملکرد شستشو ناقص باشد. • ماشین لباسشویی بوی سوختگی می‌دهد. • درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود. • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی. • ماشین لباسشویی آبگیری شده اما بدون وقفه آب جمع شده تخلیه خواهد شد و مراحل شستشو تکمیل نمی گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی در شرایطی که لباسشویی روشن نمی‌شود از جمله اساسی‌ترین مشکلاتی که کاربران با آن مواجه هستند روشن نشدن ماشین لباسشویی است، زمانی که شما لباس را در داخل دیگ ماشین لباسشویی قرار می‌دهید و پودر یا مایع شستشو را به مخزن اضافه کرده و دکمه استارت را می‌زنید متوجه خواهید شد که ماشین لباسشویی شما کار نمی‌کند، اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد این است که باید سیم برق را بررسی کنید که آیا به پریز متصل است یا خیر؟ اگر متصل بود در این صورت برق خانه را بررسی خواهید کرد تا اطمینان حاصل کنید قطع نشده باشد، اگر این گونه نبود و مشکلی از بابت برق ساختمان وجود نداشته باشد به این معنی است که مشکل از سیم پیچی داخلی ماشین لباسشویی بوده و شما مجبور به تعمیرات ماشین لباسشویی و مراجعه به یک تکنسین فنی خواهید بود تا بتواند تعمیر ماشین لباسشویی در منزل را انجام دهد. در ماشین های لباسشویی که درب آن ها از جلو باز می‌شود سویچ درب باید بسته و قفل شود تا ماشین لباسشویی روشن شود و شروع به کار کند. گاها سوئیچ برخی از لباسشویی‌ها بخشی از روند سیستم تایمر است و با زدن دکمه تایمر فعال می‌شود که در چنین شرایطی باید درجه تایمر را بررسی کرد تا مطمئن شد که سوییچ برای فعال کردن سوئیچ به درستی عمل می‌کند چرا که استفاده مداوم باعث هرز شدن درجه روی شیفت می‌شود و در این صورت باید درجه تایمر را تعویض کرد. از دلایل دیگر می توان به آسیب برد الکترونیکی ماشین لباسشویی اشاره کرد، در چنین شرایطی خازن‌ها و فیوزهای حساس روی در صورت نوسانات برقی دچار اتصال کوتاه شده و ماشین لباسشویی کار نمی‌کند. همچنین در صورتی که آب به داخل ماشین نفوذ کند سیم پیچی ها اتصال کرده و برد می‌سوزد یا دچار اتصال می‌شود و قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی حس خواهد شد. برای تعمیر برد الکترونیکی باید کنترل پنل را خارج کرده و پوشش روی آن را بردارید و سپس نگاهی در قسمت منبع تغذیه می‌اندازیم، خازن‌های الکترولیتی باید کاملاً صاف و بدون تاخوردگی باشند در غیر این صورت احتمال خارج شدن از برد و یا شکسته‌ شدن آن ها وجود دارد. اگر الکترولیت‌ها از برد خارج شده باشند باعث خرابی و آسیب می‌شوند حال باید خازن‌های معیوب را تعویض کنید. پیشنهاد می شود در چنین شرایطی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در منزل سامی تکنیک استفاده کنید

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور شمال تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هوور شمال تهران به وفور یافت می‌شود؛ اما این ویژگی مرکز تعمیر سرویسز با نصب، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی هوور در منزل آن را از دیگر تعمیرگاه‌ها متمایز می‌کند. تعمیر صحیح و اصولی دستگاه شما در راستای بهبود عملکرد و افزایش طول عمر آن کار ماست. حال اگر شما به دنبال سرویسکاران و تعمیرکاران متخصص و قابل اعتماد برای نصب،سرویس و تعمیر لباسشویی هوور در انواع مدل‌ها هستید، کارشناسان مجرب نمایندگی مجاز تعمیر سرویسز آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز در تمامی نقاط تهران (شرق، غرب، شمال و جنوب) هستند تا تعمیر و نگهداری دستگاه شما سریع تر از آنچه فکر می کنید انجام شود. فقط کافیست با شماره 02144386973 تماس یا بگیرید تا تعمیرکار ماشین لباسشویی هوور در محل شما حاصر گردد.

 مرکز مجاز تعمیر سرویسز کدام مشکلات لباسشویی هوور را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی هوور به وجود بیاید. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…


منبع

تعمير سرويسز


 

دسته : ,
برچست ها :

عیب یابی و تعمیر مایکروفر اینورتر مدیا تهران


تاریخ انتشار پست : 1400/8/10 بازدید : 122

یک علت تعمیر ماکروفر مدیا باعث ایجاد چند معلول در دستگاه شما شود. عیب یابی و تعمیر مایکروفر اینورتر مدیا تهران تنها از عهده افراد حرفه‌ای بر می‌آید. آن‌ها برای تشخیص دقیق ایرادهای موجود در ماکروویو باید با تمام قطعات این وسیله آشنایی داشته باشند.

قطعات مورد نیاز

در برخی موارد، ایراد مایکروفر تنها به این خاطر است که یکی از بخش‌های آن عملکرد خوبی ندارد یا از کار افتاده است. در برخی موارد می‌توان قطعه خراب را تعمیر و دوباره از آن‌ استفاده کرد. اما گاهی قطعه مورد نظر قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. در این صورت مشتریان باید هزینه مورد نیاز برای خرید قطعات را نیز بپردازند.

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر بوتان | تعمیر،نصب و سرویس

برند بوتان (BUTANE) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات مایکروفر بوتان (BUTANE)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای بوتان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر بوتان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.
۱۰ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر بوتان جهت تعمیر و سرویس :

۱ — دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر بوتان

۲ — تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ — سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ — حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ — تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ — ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ — استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ — سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۰- ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار

(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۲۰۰۰۰ تومان می باشد).
نمایندگی ماکروفر بوتان
نمایندگی مایکروفر بوتان
۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات مایکروفر بوتان :

۱ — گرم نکردن مواد غذایی

۲ — سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

۳ — معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

۴ — باز نشدن درب مایکروفر

۵ — عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

۶ — خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

۷ — جرقه زدن به هنگام کار کردن

۸ — روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

۹– روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

۱۰– جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

۱۱- روشن شدن خودکار مایکروفر

۱۲– بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز کورنیدو

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر بوتان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه کورنیدو برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مشکلات رایج مایکروویو بوتان

مایکروویو دستگاهی است که با قرار گرفتن در معرض تابش الکترومغناطیسی در محدوده فرکانس مایکروویو غذا را گرم کرده و می پزد. این باعث تحریک مولکول های قطبی در غذا می شود و در فرآیندی معروف به گرمایش دی الکتریک ، انرژی گرمایی تولید می کنند. اجاق های مایکروویو غذاها را به سرعت و به طور موثر گرم می کنند ، زیرا تحریک آن در فضای داخلی 25–38 میلی متر ماده غذایی همگن و دارای محتوای آب نسبتاً یکنواخت است.

مایکروفر (مایکروویو) یکی از لوازم آشپزخانه رایج است و برای گرم کردن غذاهای قبلاً پخته شده و طبخ غذاهای مختلف محبوب است. آنها به سرعت غذاهایی را گرم می کنند که اگر در قابلمه های معمولی مانند کره داغ ، چربی ها ، شکلات یا فرنی پخته شوند ، به راحتی می سوزند یا گلوله می شوند. اجاق های مایکروویو معمولاً غذا را قهوه ای یا کاراملی نمی کنند ، زیرا به ندرت به دمای لازم برای تولید واکنش های میلارد می رسند. در مواردی که از فر برای گرم کردن روغن سرخ کردنی و سایر مواد روغنی (مانند بیکن) استفاده می شود ، که دمای بسیار بالاتری از دمای آب جوش دارند ، استثنا پیدا می کند.

برند بوتان تولیدکننده انواع مایکروویو در انواع سایزها و مدل ها است. اما وجود ایراد و مشکل امری طبیعی است که استفاده زیاد از دستگاه موجب به وجود آمدن آن می شود. در ادامه با برخی از مشکلات این برند آشنا می شویم.

مشکلات متداول ماکروفر بوتان عبارتند از:

ماکروفر بوتان پر سر و صدا است

مایکروویو بوتان جرقه می زند

مایکروفر بوتان روشن نمی شود

صفحه نمایش ماکروفر بوتان کار نمی کند

گریل مایکروویو بوتان خراب می شود

درب مایکروفر بوتان باز نخواهد شد

مایکروفر بوتان غذا را گرم نمی کند

صفحه چرخان ماکروفر بوتان نمی چرخد

دکمه های مایکروفر بوتان کار نمی کنند

فن اگزوز مایکروفر بوتان کار نمی کند

در ادامه به بررسی راهکارهای تعمیر مایکروفر بوتان می پردازیم:

لامپ مگنترون ماکروفر بوتان دچار مشکل شده است، جهت عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر متوجه شده اید که لامپ مگنترون دچار مشکل شده است، جهت تعمیر موارد زیر را بررسی کنید:

ممکن است لامپ مگنترون ماکروفر بوتان سوخته باشد.

سیم ها و سوکت های متصل به لامپ مگنترون را بررسی نماید.

برد الکترونیکی را نیز بررسی کنید.

ترانس های ولتاژ را بررسی نمایید تا ولتاژ درستی به لامپ مگنترون بفرستد.

چگونه می توانیم روشن نشدن مایکروفر بوتان را تعمیر کنیم؟

اگر دستگاه شما در روشن شدن مشکل دارد ، برای تعمیر ماکروویو بوتان در منزل موارد زیر را بررسی کنید:

برق ورودی را بررسی نمایید.

خراب شدن برد اصلی دستگاه را بررسی کنید.

در صورت حل نشدن مشکل روشن شدن دستگاه، برای تعمیر ماکروویو خود با کورنیدو تماس حاصل فرمایید.

چرا ماکروفر بوتان جرقه می زند؟ چگونه رفع عیب و تعمیر کنیم؟

در صورت جرقه زدن مایکروفر، برای تعمیر مایکروفر بوتان در منزل از نکات زیر کمک بگیرید:

از ظروف فلزی در ماکروفر استفتده نکنید.

بررسی کنید که دیواره دستگاه فرسوده نشده باشد.

در صورت عدم رفع جرقه در دستگاه، می توانید از متخصصین تعمیرات مایکروفر بوتان درکمک بگیرید.

دلایل خرابی گریل ماکروفر بوتان چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

اگر گریل دستگاه خراب شده است، برای تعمیر مایکروفر بوتان موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

وجود مشکل در ترموستات،برد و المنت یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که باعث خرابی گریل ماکروویو بوتان می شود.

خراب شدن موتور نیز می تواند دلیل این ایراد باشد.

در صورت حل نشدن مشکل خرابی گریل دستگاه، تعمیرات ماکروفر بوتان خود را به متخصصین حرفه ای در بسپارید.

در صورت بروز مشکل گرم نکردن غذا در ماکروفر بوتان، برای تعمیر و رفع مشکل چه کنیم؟

اگر غذا در دستگاه شما گرم نشد، نکات زیر را برای تعمیر ماکروویو بوتان خود در نظر بگیرید :

دیود سوخته را بررسی کنید.

خرابی مگنترون را بررسی نمایید.

وجود مشکل در سوئیچ درب نیز می تواند دلیل گرم نکردن باشد.

اگر گرم کردن غذا در دستگاه درست نشد، به مراکز تعمیرات مایکروفر بوتان در اطلاع دهید.

دلیل عدم چرخش ظرف داخل ماکروفر بوتان چیست؟ برای تعمیرات و رفع مشکل چه کنیم؟

اگر با چرخش ظروف در مایکروویو خود مشکل دارید، برای تعمیرات مایکروویو بوتان مراحل زیر را در نظر بگیرید:

از ثابت بودن صفحه نگهدارنده زیر آن مطمئن شوید.

خرابی موتور و ایراد برد نیز دو دلیل دیگر برای وجود این مشکل است.

در صورت حل نشدن مشکل چرخش صفحه دستگاه، با نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر بوتان در تماس بگیرید.

مایکروفر بوتان بعد از چند ثانیه کار خاموش میشود، جهت عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر مایکروفر بوتان بعد از چند دقیقه کار کردن خاموش میشود، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

ممکن است ایراد از میکروسوییچ درب باشد.

اگر کلید درب ماکروفر بوتان دارای ایراد ظاهری و یا عدم پیوستگی بود، آن را تعویض کنید.

ابتدا قطعاتی مانند کلید درب مایکروفر بوتان را بررسی کنید و سپس اگر همه اجزا درست کار کردند، برد الکترونیکی را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید.

برای تشخیص اینکه صفحه لمسی و یا پنل کنترل خراب هستند، همه دکمه های روی پنل کنترل را فشار دهید.

اگر بعضی از دکمه ها درست کار کردند و بقیه نه، صفحه لمسی و پنل نمایشگر نیز باید تعویض شود.

در صورتی که مشکل خاموش شدن ماکروفر بوتان حل نشد میتوانید از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی بهره مند شوید.

درب ماکروفر بوتان باز یا بسته نمیشود، جهت عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر درب ماکروفر بوتان باز و بسته نمیشود، جهت رفع این مشکل موارد زیر را بررسی نمایید:

از درستی دستگیره درب مطمئن شوید.

خرابی یا شکستگی دستگیره درب موجب باز یا بسته نشدن درب ماکروفر بوتان میشود.

ممکن است ایراد از قفل و یا چفت درب ماکروفر بوتان باشد.

قفل را بررسی کنید تا در صورت نیاز اقدام به تعویض نمایید.

اگر مشکل باز یا بسته نشدن درب حل نشد، میتوانید از تعمیرکار متخصص مایکروفر بوتان در کمک بخواهید.

نکته هایی خواندنی درباره مایکروفر که هر فردی باید بداند :

– 14 مورد از چیزهایی که هرگز نباید درون مایکروفر گذاشت.

– هشدارهای استفاده از مایکروفر (قسمت اول)

– هشدارهای استفاده از مایکروفر (قسمت دوم)

– ظروف قابل استفاده در مایکروفر
مناطق تحت پوشش

تعمیرات مایکروفر بوتان در مرکز تعمیرات به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

یک کارشناس تعمیر مایکروفر اینورتر مدیا در محل با تجربه احتمالا حتی ممکن است با صحبت‌های شما در مورد مشکل مایکروفر، متوجه علت اصلی بروز آن بشود. بنابراین با تجهیزات لازم به محل مورد نظر شما مراجعه خواهد کرد و زمانی برای تأمین وسایل مورد نیاز برای تعمیر، تلف نمی‌شود. همکاری با تکنسین‌های حرفه‌ای از دیگر ویژگی‌های هیت نت است. در این مجموعه افراد مختلفی که در زمینه تعمیر مایکروفر اینورتر مدیا در مدل‌ها و برندهای متفاوت تجربه دارند، فعالیت می‌کنند. بنابراین می‌توانند وسیله را در زمان کوتاه تعمیر کنند. برای درخواست تعمیرکار کافیست شماره 02136303358 را لمس نمایید

منبع:هیت نت

دسته : ,
برچست ها :

عیب یابی تعمیر سولاردوم الجی توسط سرویسکار حرفه ای


تاریخ انتشار پست : 1400/8/8 بازدید : 123
عیب یابی تعمیر سولاردوم الجی توسط سرویسکار حرفه ای 

اولین وظیفه تعمیرکار مایکروویو ال جی، پیدا کردن مشکل اصلی دستگاه است. هر مشکلی که به وجود می‌آید، علت خاصی دارد. حتی تعمیر ماکروفر ال جی سولاردام در برخی موارد ممکن است یک علت باعث ایجاد چند مشکل به صورت همزمان در این وسیله شود. عیب یابی و تعمیر سولاردوم الجی تنها از عهده افراد حرفه‌ای بر می‌آید. آن‌ها برای تشخیص دقیق ایرادهای موجود در مایکروفر باید با تمام قطعات این وسیله آشنایی داشته باشند. همچنین باید تجربه کافی در زمینه تعمیر سولاردام الجی داشته باشند.

تعمیر شیشه مایکروفر ال جی تهران

یک کارشناس تعمیر ماکروفر سولاردام الجی با تجربه احتمالا حتی ممکن است با صحبت‌های شما در مورد مشکل مایکروفر، متوجه علت اصلی بروز آن بشود. بنابراین با تجهیزات لازم به محل مورد نظر شما مراجعه خواهد کرد و زمانی برای تأمین وسایل مورد نیاز برای تعمیر، تلف نمی‌شود. همکاری با تکنسین‌های حرفه‌ای از دیگر ویژگی‌های هیت نت است. در این مجموعه افراد مختلفی که در زمینه تعمیر سولاردوم الجی در مدل‌ها و برندهای متفاوت تجربه دارند، فعالیت می‌کنند. بنابراین می‌توانند وسیله را در زمان کوتاه تعمیر کنند. برای درخواست تعمیرکار کافیست شماره 02136303358 را لمس نمایید.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات مایکروفر بوتانمایکروویو و مایکروفر یکی از لوازم خانگی ست که انقلابی در آشپزخانه های مدرن بر پا کرده است. امروزه در بسیاری از خانه ها و رستوران ها، پختن و گرم کردن غذا با دستگاه های مایکروفر که بسیار ساده و سریع انجام می شود، جایگزین روش های پخت سنتی شده است. این وسیله طراحی شده است تا غذا را با استفاده از پرتوهای الکترومغناطیسی که اشیا را از درون گرم می کند، بپزد. این وسیله برای گرم کردن سریع غذا استفاده شده و کارهای زمان بری مانند ذوب کردن کره یا گرم کردن َآب را به سرعت انجام می دهد. پخت و پز ایمن با مایکروفر مستلزم شناخت محدودیت ها و در عین حال منافع پخت غذا در این دستگاه است. در صورت استفاده صحیح از مایکروفر، می توان با این دستگاه به روشی آسان و سریع برای پخت و پز و آماده سازی غذا دست یافت بدون این که خطری برای سلامت ما داشته باشد. اما ممکن است بعد از مدتی مایکروفرتان مانند قبل کار نکند و یا اصلا کارنکند بنابراین برای اجرای هریک از روش های تعمیرات مایکروفر بوتان باید از یک تکنسین مجرب و مسلط بر قطعات این دستگاه کمک گرفت. در غیر این صورت ممکن است مایکروفر شما به درستی تعمیر نشده و در آینده با مشکلات جدی تری در این دستگاه مواجه شوید.در این صورا شما میتوانید با یک تعمیرگاه مجاز بوتان تماس بگیرید و در خواست خود را مطرح کنید.حالا به عمده ایراد ها و خرابی های ماکروفر اشاره میکنیم که عبارتند از:
اگر سینی مایکروفر بوتان نمیچرخد

در صورتی که ماکروفر را استارت می نمایید اما سینی آن نمی چرخد در این شرایط توصیه می کنیم ابتدا نسبت به تمیز نمودن چرخ زیر سینی و همچنین ریل آن اقدام نمایید. پس از تمیز نمودن این قسمت ها اقدام به قرار دهی ظرف آب بر روی سینی ماکروفر نمایید. در صورتی که با قرار دادن جسم سنگین چرخیدن سینی صورت نگیرد بدان معناست که نیاز به تعویض شفت (قطعه ای در زیر و مرکز سینی) دارد.
صفحه نمایش مایکروویو کار نمی کند

اگر صفحه نمایش به صورت مقطعی از کار می افتد، برد نمایشگر محتمل ترین دلیل این مشکل می تواند باشد. اما اگر صفحه نمایشگر اصلا کار نمی کند، برد کنترل و یا برد نمایشگر ممکن است خراب باشند.
روشن نشدن ماکروفر

در صورتی که از سه راهی یا سیم رابط استفاده می کنید از برق رسانی آن مطمئن شوید که آیا دوشاخه ماکروفر به درستی داخل پریز قرار گرفته است.آیا قفل کودک در ماکروفر بوتان را فعال نکرده اید؟آیا پزیر دارای برق می باشد؟

 

حل مشکل دود کردن مایکروفر بوتان


این مشکل به دلیل سوختن چربی ها رخ می دهد. اما در صورتی که ماکروفر در حالت روشن نمودن عادی (خارج از برنامه) دچار مشکل دود کردن شود لازم است فورا با مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان تماس حاصل فرمایید تا نسبت به اعزام تعمیرکار متخصص ماکروفر بوتان به محل شما اقدام گردد.
جرقه زدن ماکروفر بوتان

اقدامات لازم جهت حل مشکل جرقه زدن ماکروفر بوتان، استفاده از یک لیوان آب جهت انجام تست بی عیب بودن مایکروویو بوتان است. ابتدا یک ظرف آب پر نمایید و داخل ماکروفر قرار دهید. دقت داشته باشید در انجام این آزمایش نباید ظرف یا تجهیزات دیگری داخل ماکروفر باشد. در صورتی که ماکروفر جرقه نزند و به طور معمول کار کند یعنی ماکروفر سالم است و صرفا تجهیزات یا ظروفی که داخل آن استفاده شده دارای پریدگی، بازتاب فلزی و… بوده.

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از مایکروفر و مایکروویو بوتانبه منظور بالا بردن کارایی مایکروفر یا مایکروویو butane و حفظ و نگهداری از آن رعایت نکات زیر به مصرف کنندگان گرامی توصیه می شود:

    برای گرم کردن غذاهای چرب، ظروف شیشه ای به پلاستیکی ارجحیت دارد.
    مایکروویو در صورتی که درش خراب است و یا به طور درست و ایمن بسته نمی شود، هرگز نباید روشن شود.
    برای پخت میوه و سبزی از حداقل آب و حداقل زمان استفاده کنید تا حداقل مواد مغذی از بین بروند.
    اجسام فلزی نباید در مایکروویو قرار داده شوند مگر اینکه برای استفاده در مایکروویو طراحی شده باشند.
    گرم کردن مایعات در مایکروویو باید با احتیاط انجام شود و در هنگام بیرون آوردن از مایکروویو از دستکش فر استفاده شود.
    مایکروویو باید به طور منظم تمیز شود و نباید در حالی که خالی است، روشن شود.
    روی ظروف خود یک در قرار دهید و کمی آن را باز بگذارید تا رطوبت از آن خارج شود.
    در صورتی که درِ دستگاه مایکروویو آسیب دیده است و یا به خوبی بسته نمی شود، حتماً آن را تعویض کنید.

    هزینه های سرویس و تعمیر مایکروفر و مایکروویو بوتان    در صورتی که مایکروفر بوتان شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر2 ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
    گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های مایکروفر های butane

شرکت بوتان در سال 1332 به همت محمود خلیلی و فرزندش محسن خلیلی با هدف توزیع گاز مایع پایه گذاری شد. سپس در طی سال های 1335، 1338، 1343، 1345 به ترتیب اولین اجاق گاز، اولین بخاری گازی، اولین آبگرمکن گازی ایستاده و اولین سیلندر گاز مایع را تولید کرد. در سال 1367 اقدام به تولید اولین آبگرمکن دیواری کرد. در دهه 1370 شرکت بوتان توانست بعد از سال ها تلاش و به پشتوانه تجربه سال ها کار صنتی اقدام به تولید قطعات وارداتی آبگرمکن و همچنین صادرات قطعات آبگرمکن به کشور های اروپایی مانند: آلمان، انگلستان و ایتالیا کند همین طور دهه 1370 شرکت بوتان بعد از دستاوردهای دیگر در طراحی، ساخت و تولید انبوه دیگر محصولات گرمایشی موفق به دریافت انواع گواهینامه های استاندارد بین المللی شد و اولین پکیج شوفاژ دیواری کشور را در سال 1372 تولید نمود. سال 1387 برای شرکت بوتان آغاز صادرات آبگرمکن به اروپا بود در سال 1388 گروه صنعتی بوتان موفق به اخذ نشان های “صادر کننده‌ نمونه ملی” ، “تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان” شد و همچنین به عنوان واحد نمونه کشوری در استاندار و کیفیت برتر انتخاب گردید. یکی از محصولات این شرکت مایکروفر و مایکروویو می باشد. از ویژگی های ماکروفر های بوتان می توان به دارا بودن صفحه نمایش، برنامه های پخت متنوع، قابلیت مایکروویو، قفل کودک، یخ زدایی، قابلیت تنظیم زمان و کیفیت ساخت مناسب اشاره نمود.

 

 


 

راهنمای تعمیر سولاردام الجی در منزل

زمانی که مایکروفر شما دچار مشکل شود بهترین راه برای رفع مشکل آن این است که در اولین فرصت با یک نمایندگی تعمیر سولاردام الجی در تهران با شماره 02136303358 تماس بگیرید، مجموعه هیت نت با داشتن کارشناسان حرفه ای  که همه آن ها به علم روز تعمیر ماکروفر سولاردام الجی در منزل مجهز هستند به محل مورد نظر اعزام می شوند تا در کمترین زمان مشکل دستگاه شما را رفع کنند. برای درخواست تعمیرکار کافیست شماره 02136303358 را لمس نمایید.


منبع:هیت نت

دسته : ,
برچست ها :

فیلم ترسناک جدید نقطه قرمز


تاریخ انتشار پست : 1400/8/7 بازدید : 120

.

 

۹- دانلود فیلم شیطانی جدید برکه The Pond 2021

دانلود فیلم شیطانی جدید برکه The Pond 2021


فیلم «داستان دو خواهر» از نظر بصری و المان‌های دیداری، بسیار خیره‌کننده و چشمگیر است و توانسته در این زمینه بسیار  فیلم ترسناک شیطانی فوق‌العاده عمل کند. موضوع این فیلم، یکی از پیچیده‌ترین و چالش‌برانگیزترین داستان‌هایی است که در یک فیلم ترسناک پیدا خواهید کرد. در هنگام دیدن این فیلم، ممکن است احساس کنید داستان آن تا حدی گیج‌کننده است، اما اگر به فیلم توجه کامل داشته باشید و همه نقطه‌های آن را به هم گره بزنید و متصل کنید، با داستانی بسیار راضی‌کننده مواجه می‌شوید که کاملا به دیدنش می‌ارزد.

۲- The Babadook یا بابادوک محصول ۲۰۱۴

فیلم «بابادوک» به کارگردانی جنیفر کنت و با نقش‌آفرینی اسی دیویس در نقش زنی ساخته شده که شوهرش در یک تصادف دل‌خراش رانندگی می‌شود و او مجبور است پسر شش‌ساله خود، سام را به‌تنهایی بزرگ کند. سام که در همان روزی که پدرش مرد به دنیا آمد، کودک پر مشکلی است که بزرگ کردنش سخت است و مادرش او را به‌شدت دوست دارد. وقتی سام شروع به داشتن رفتارهای غیرعادی می‌کند و برای خودش رویاهای عجیب‌وغریب از هیولایی ترسناک به نام Babadook می‌سازد، اوضاع از کنترل خارج می‌شود و به‌زودی رفتار عجیب‌وغریب او بر روان مادرش هم تاثیر می‌گذارد.

«بابادوک» به‌عنوان یکی از ترسناک ترین فیلم ها عالی عمل می‌کند، کارش را به‌درستی انجام می‌دهد و به هر ترتیب، شما را می‌ترساند. با این حال، این فیلم، خیلی بیشتر از یک فیلم ترسناک است و اگر عمیق‌تر به ژرفای آن نگاه کنید متوجه خواهید شد که این فیلم استعاره‌ای از اندوه و مشکلات بزرگ کردن یک کودک مشکل‌دار به‌تنهایی است. خود بابادوک نمادی از ترس‌های زندگی واقعی دوران کودکی است؛ زمانی که پدر و مادرها، خودشان می‌توانند به گرگی در لباس گوسفند تبدیل شوند.


 

۳- Oculus یا آکیولوس محصول ۲۰۱۳

مایک فلنگن به‌عنوان یکی از بهترین فیلم سازان ژانر وحشت دهه گذشته ظاهر شده‌ است. با فیلم‌هایی مثل «Oculus» ،«Hush»، «بازی جرالد» و Ouija: Origin of Evil. احتمالا بهترین اثر او تا به امروز سریال «تسخیر در عمارت هیل» (The Haunting House of Hill) برای شبکه نتفلیکس است. فلنگن به خودش و به همه ثابت کرده است که قادر به خلق فیلم‌های به شدت ترسناک، پر از شخصیت‌های پیچیده و کاراکترهای به یاد ماندنی است؛ او در ایجاد ترس‌های هوشمندانه و برقراری تعادل کامل بین وحشت و درام تخصص دارد.

اگر ما می‌توانستیم بین همه آثار فلنگن، یکی را برای قرارگرفتن در لیست ترسناک ترین فیلم های جهان انتخاب کنیم، قطعا انتخابمان «The Haunting of Hill House» بود؛ اما از آنجا که این لیست، صرفا مربوط به فیلم است و نه سریال، کار انتخاب برای ما سخت می‌شود و در نهایت فیلم «آکیولوس» را انتخاب می‌کنیم که احتمالا شبیه‌ترین کار فلنگن به این سریال است که شاهکار تلویزیونی او محسوب می‌شود.

فیلم «آکیولوس» هم درست مانند سریال «The Haunting House of the Hill»، حول محور تراژدی خانوادگی مربوط به گذشته می‌چرخد و به اثرات عمیقی می‌پردازد که حوادث ناگوار کودکی بر بزرگسالان کنونی گذاشته‌اند. کایلی و تیم راسل، خواهر و برادری هستند که هر دو در اوایل ۲۰ سالگی‌اند و در گذشته آسیب جدی خورده‌اند؛ پدرشان ۱۱ سال پیش ، مادر آن‌ها را کشته و تیم، پدرش را به ضرب گلوله به قتل رسانده است. از آن زمان به بعد، او در یکی از بیمارستان‌های روانی بستری بوده و سعی دارد بفهمد زمانی که او ده‌ساله بوده، چه اتفاقی برای خانواده‌اش رخ داده‌ است.

زمانی که تیم برای اولین بار بعد از مدت زمانی طولانی، خواهرش را ملاقات می‌کند، مجبور می‌شود خاطرات وحشت‌های دوران کودکی‌اش را به یاد بیاورد؛ چراکه خواهرش اصرار دارد که این جنایات توسط یک موجود ماورای طبیعی رخ داده است که آینه‌ عتیقه‌ای که در خانه خود داشتند را تسخیر کرده است. از طریق یک طراحی استادانه، این دو خواهر و برادر سعی می‌کنند بفهمند که آیا قدرت‌ آینه واقعی است یا کل داستان موجود تسخیر شده در آینه، فقط زاییده ذهن آن‌هاست تا بتوانند با ترومای دوران کودکی خود کنار بیایند.

فلنگن که از فیلم «درخشش» (The Shining) الهام‌ گرفته است، ایده یک هتل جن‌زده خالی از سکنه را که می‌تواند در ذهن ساکنانش تاثیر بگذارد از نو ساخته است؛ اما این بار، هتل جن‌زده به یک آینه شیطانی تبدیل شده‌ است که باعث می‌شود اطرافیان حافظه خود را از دست بدهند.

فیلم «آکیولوس» این احساس را که نمی‌دانید آیا قضاوت شما درست است یا خیر، به‌طور کامل بازتولید می‌کند. با این حال، بر خلاف فیلم «The Shining» کوبریک که بینندگان همواره و یقینا می‌دانستند که چیزی که دیده‌اند، فقط توهم ناشی از تخیل شخصیت‌هاست، در فیلم «آکیولوس» فلنگن، نقطه نظر کاراکترهای فیلم غیرقابل اعتماد است و تشخیص اینکه چه چیزی واقعی است و چه


ترس از دست دادن حافظه، یکی از بدترین ترس‌های انسان است و فلنگن در کل این فیلم، این احساس ترس را به نحو اکمل بازآفرینی کرده است. موضوع پیچیده و مبتکرانه فیلم «آکیولوس»، توانسته بهترین نتیجه را از تصویر موجودات تسخیرشده در یک آینه ارائه دهد و درنهایت بتواند آکیولوس را در میان پیچیده‌ترین و هوشمندانه‌ترین و ترسناک ترین فیلم های قرن بیست‌ویکم قرار دهد.


۴- Saw یا اره محصول ۲۰۰۴

اولین قسمت مجموعه «اره» با داستان پرپیچ‌وخم، مریض احوال و بی‌نهایت سرگرم‌کننده، به‌عنوان شروعی برای زندگی کاری «جیمز وان» منتشر شد تا او را به یکی از موفق‌ترین کارگردان‌های ژانر وحشت این قرن تبدیل کند. فیلم حول موضوع دو غریبه می‌چرخد که در یک اتاق از خواب بیدار می‌شوند و درباره این‌که چرا آنجا هستند هیچ‌چیز نمی‌دانند. دیری نمی‌گذرد که آن‌ها با یک سری معماهای مهلک که توسط یک شخصیت مرموز به نام Jigsaw طراحی شده‌ است، مواجه می‌شوند.

اگرچه این فیلم، از نقطه‌نظر فنی یا بازیگری بهترین فیلم نیست، اما فیلم «اره» با توجه به موضوع پیچیده و بغرنج آن و استفاده استادانه از فلش بک برای داستان‌سرایی و ابتکارات و خلاقیت کلی آن، خیلی شاخص و برجسته شد. و با این توصیف، جای تعجب نیست که هنوز هم به‌عنوان یکی از تأثیرگذارترین ترسناک ترین فیلم های قرن حاضر در نظر گرفته می‌شود.

۵- Martyrs یا شهدا محصول ۲۰۰۸

وحشت شدیدی که پاسکال لوژیه در فیلم خود آفرید، باعث خلق یکی از قوی‌ترین و تکان‌دهنده‌ترین فیلم‌ها در تمام زمان‌ها شد. با وجود این‌که فیلم «شهدا» سرشار از خونریزی و بسیاری لحظات خشن است، اما یک دلیل خوب و منطقی برای همه صحنه‌های آزاردهنده آن وجود دارد. برخلاف بسیاری از فیلم‌های دلهره‌آور خشن و خونین دیگر، فیلم لوژیه واقعا شوکه‌کننده است؛ نه صرفا به خاطر این‌که طبیعت فیلم ترسناک این است که شوکه‌کننده باشد. فیلم «شهدا» به‌طور کامل افراطی‌گرایی را توجیه می‌کند و پس از دیدن پایان غیرمنتظره این فیلم، باید قبول کنید که هیچ راه دیگری برای گفتن این داستان وجود نداشت که دقیقا همین تاثیر را هم دارد.

این فیلم درباره لوسی جورین، زن جوانی است که در کودکی ربوده شده و به مدت یک سال مورد سوءاستفاده و آزار و اذیت قرار گرفته است؛ او به همین دلیل دچار آسیب شده تا این‌که بالاخره موفق به فرار از دست ربایندگان خود می‌شود. ۱۵ سال بعد، وقتی لوسی محل زندگی ربایندگان را پیدا می‌کند، درصدد انتقام گرفتن از کسانی که او را در کودکی شکنجه داده‌اند، برمی‌آید. با این حال، در سراسر سفر خونین انتقام، لوسی به یک توطئه آزاردهنده برمی‌خورد که چشم‌انداز بسیار بدتر و دیدگاه شیطانی‌تری را نسبت به موضوعاتی که برایش اتفاق افتاده بود فراهم می‌کند و شرایطش از قبل هم بدتر می‌شود.

 

درباره فیلم «شهدا» حرف زدن، بدون آن‌که قصه‌اش لو برود کار بسیار دشواری است. ما باز هم تکرار می‌کنیم که این فیلم یکی از بی‌نظیرترین، مفصل‌ترین، زیباترین و ترسناک ترین فیلم هایی است که تابه‌حال ساخته شده‌ است؛ این فیلم، تجربه‌ای ناخوشایند اما فراموش‌نشدنی است.

جدیدترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۱ | وحشت ادامه دارد…

۶- Let The Right One In یا آدم درست را راه بده محصول ۲۰۰۸

الی یک خون‌آشام است که برای همیشه در سن ۱۲ سالگی خود باقی مانده است. وقتی او با اسکار (همسایه‌اش که هم سن و سال اوست)، دیدار می‌کند، هر دوی آن‌ها شروع به برقراری یک رابطه دور از انتظار می‌کنند. اما دوستی آن‌ها غیرممکن است چون الی تشنه خون است و اسکار متوجه می‌شود که او مسئول مرگ‌ومیرهای زیادی است که در اطراف شهر رخ داده‌اند.

این فیلم، که داستان عاشقانه خون‌آشام سوئدی است به سبک فیلم‌های خون‌آشام‌ها جان دوباره‌ای بخشیده و به خاطر ترکیبی از ترس و فضای رعب‌آور آن با داستانی عاشقانه دل‌چسب و هوشمندانه، زیاد مورد تحسین‌ قرار گرفته است.

شخصیت‌های پیچیده و مضامین عمیق روان‌شناختی اجتماعی که فیلم به بررسی آن‌ها می‌پردازد، فیلم «آدم درست را راه بده» را به یکی از جذاب‌ترین و متقاعدکننده‌ترین و ترسناک ترین فیلم های قرن ما تبدیل کرده است.در فیلم شیطانی جدید برکه The Pond 2021 استاد مردم شناسی را به دلیل ادعای قرار گرفتن در آستانه کشف آخرالزمانی از دانشگاه خود بیرون کردند. کسی یا چیزی هنوز به کار او علاقه مند است

منبع

سه گوش

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد